| NathaliaChanel a întrebat:

Buna TPU:* ajutati.ma si pe mine cu un sfat puppy dog eyes deci am cunoscut un baiat pe o retea de socializare (facebook) e foarte dragut si am vb apoi prin msg mult si vb atat de frumos cu mine

17 răspunsuri:
| Cristina45 a răspuns:

Iti dau un sfatwinking nu te arunca din prima, asa am facut eu cu tip de pe fb, am inceptu o relatie repede si ulterior am aflat ca doar vroia altceva de la mine stii tu ce, deci iti zic sa te mai gandestiwinking

| grab a răspuns:

Intreaba-l daca e curios de anume film sau teatru si ca poate il vedeti ca s-ar potrivi cu caracterul/pasiunile lui.

Vezi si tu mai departe.

| Arkhasas a răspuns:

Ce sfat? N-ai nevoie de nici-un sfat.
EL are nevoie de un sfat, să te invite în oraş.

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Asaa. ce sfat sa iti dam? E posibil sa te placa. sau doar sa te simpatizeze. probabil te vede ca o amica. sau. viitoare iubitabatting eyelashes mai vorbeste cu el. bate mici apropourii. si vezi cum decurg lucrurilee. bafta :*

| grab a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Ai ochii frumosi?

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru grab):

laughing De ce intrebii?

| grab a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Pentru ca nu imiplac ochelarii tai, d-aia! Urato! tongue

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru grab):

Pff, mersii, nu am ce zice, daca ai spus tuu ca sunt urata asa e, off doamnee nu o sa am niciun iubit, niciun viitorsad rolling on the floor))))))))

| grab a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Sa stii ca ala a fost cel mai frumos "Urato!" pe care l-am zis happy

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru grab):

A adica era ceva gen : Urato! dar de fapt, spuneaii frumoasoo?

| grab a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Mai, as spune si frumoaso si draguto si atragatoareao DACA as putea sa evaluez corect poza. Asa ce sa zic: misto rama, negre lentilele, demodat bretonul? Waiting for clear pics happy

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru grab):

Am bretonul filat. tunsoarea punkwinking dar aveam parul ud pentru ca eram la mare. am ochelarii cu lentile transparentee. daca vreii. pun pozawinking sau. fara ochelaribatting eyelashes sa vezi ca sunt dragutsa laughing

| grab a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Eu stiu ca esti draguta, esti buzoianca de-a mea, doar te tachinam putin. Te superi? happy

Oricum sa stii ca ai mai progresat, deja scrisul tau nu ma mai oboseste la fel de mult ca la inceput tongue

Pune si o poza daca ai la indemana.

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru grab):

laughing Daca-mi spui exact ce varsta aiwinking. ca nu mi-ai spus, si promit ca pun o poza recenta, needitata, sau spune`mi ce clasa estiwinking

| lauraroxi a răspuns:

Bate-i niste apropouri, care sa-l faca sa te invite sa va intalniti!

| Robery568 a răspuns:

Inseamna ca ii place de tine, astepta sa te cheme in oras iar apoi distractie placuta laughing

| Lavlav a răspuns:

Hei am si eu o experienta exact ca a ta...dar s-a sfarsit rau rau.Nu stiu ce sa zic e decizia ta.