| nokia5300 a întrebat:

ajutati-ma va rog cu o problema a mea:deci sunt cu o fata de multisor timp.si imi spune ca ma vrea(in dragoste imi zice). si multe altele(doar in mesaje imi zice asa ceva), dar in realitate se comporta altfel.parc se rusineaza sa-mi vb la fel. ce sa mai fac? ajutati-ma? am incercat sa vb cu dinsa, s-o intreb dc in realitate se comporta altfel. dar ea spuni ca tot asa se comporta. ajutati-ma va rog...

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Cum zicea si Foca.
La tell toti avem curaj. iar il realitate, e ceva mai complicat straight face
II e rusine asta e clar.
Parerea mea e ca ar trebui sa vb cu ea si daca iti da doar raspunsuri scurte insista cu intrebarile pana scoti tot adevarul de la ea big grin
Da nu exagera! straight face

| Foca a răspuns:

Salut. PAi raspunsul este urmatorul, la telefon si la measaje oricine are tupeu, dar fata in fata apare nenorocita aia de timiditate, mai bine vorbitit intre voi si sa lasati timiditatiile la o parte, Si intreab-o ca nu va fi nici o prbwinking
Succes.
Ciaohappy

| SecretLover10 a răspuns:

Bai R putea sa fie din mai mult motive : poate ea te iubeste dar crede ca baietii trebuie sa faca primul pas, poate colegii rad de ea si ii este rusine __mai bine du-te cu ea intr-un loc mai intim si vorbiti intreb voi fara sa fie de fata si altii. Poate nu e pregatita sa aiba o relatie serioasa cu tine. Bafta.

| george89 a răspuns:

Ii mai timida ma, ce nu pricepi? ii e mai usor sa isi exprime sentimentele fata de tine prin mesaje, face to face ii e rusine un pic, stati si voi de vorba mai mult

| bamse a răspuns:

Ea vrea ca tu sa preiei comanda! Ti-a dat de inteles ca ar vrea si acum asteapta sa faci tu pasul decisiv. Deci iti trebuie putin curaj, daca asta iti doresti.