| BalacuFlorin a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Urmeaza sa ma inalnesc la liceu cu o fata am tot vorbit pe mess, si acum vrem sa ne intalnim, ce subiecte de discutii sa avem? happy eu am 16 ani, ea 17 va rogg! Sa reiasa ca si o plac de asta! FUNDAA1

2 răspunsuri:
| tabittha a răspuns:

Subiecte intrebi? Pai orice atata timp cat merge foarte bine conversatia si simti ca te potrivesti cu ea. Importanta aici este atitudinea ta in timpul conversatiei si anume: sa o asculti atent, sa nu povestesti ore in sir despre tine laudandu-te, sa nu vorbesti peste ea, sa te uiti foarte atent la ea, sa-i zambesti des si sa-i faci complimente.

| andreeabdr a răspuns:

Pei nu stiu de obicei discutiile vin de la sine ...nu vrei sa iti zic si cu ce te imbraci?laughing