| szecteles a întrebat:

Ajutor dau funditabig grin

Ce as putea vorbi cu iubitul? niste idei va rog:*

Răspuns Câştigător
| aSH a răspuns:

Sa inteleg ca a devenit asa anumita stare de monotonie happy poti vorbi multe cu el daca vrei sa iti spun uite imi spui cam ce ai vb si te ajut happy
ca nu stiu cam la ce gen te referi doar ca trebuie sa ai idei iesitedin comunwinking si totul e ok poti discuta ore intregi despre niste lucruri banale laughing ia id mew si te ajut iti voi da niste ideei si eu si imi vei da si u mie cateva laughing dreghici_valentin dar spui de unde ai id ca nu dau add la toti tongue ok te astept aaa si parca ziceai ceva de nu stiu ce funditahee hee

2 răspunsuri:
| Rose9 a răspuns:

Povestiti-va ce ati mai facut,

spune-i cat de mult il iubesti...

Incepe o simpla discutie cu el si restul va veni de la sinewinking

| JaJe a răspuns:

Ati putea vorbi despre subiecte mai delicate, cum ar fi sexul, cand vorbiti despre subiecte de genul asta, increderea intre voi 2 o sa creasca, o sa va simtiti mai in siguranta cand discutati despre acest lucru. Nu ma refer la sex gen "hai sa o facem si gata". Ceva de genu, ce ar fi daca? cum ar fi daca? ce ai face daca? Testat.