| Anonima985 a întrebat:

AJUTOR!

Peste cateva zile fac o luna de relatie. happy Si am nevoie de ajutor sa imi spuneti: trebuie sa ii cumpar ceva prietenului meu? Daca da, ce anume? Orice idee ma ajuta! Va multutumesc mult! Dau fundita :*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa-i cumperi nimic. Atentiile, cadourile au si ele rostul lor. Acum nu este cazul.

| Kenya a răspuns:

Prima pzoa cu voi in rama ar fi dragut.

| Kennedy97 a răspuns:

Nu e obligatoriu. Dar dacă insiști,o poză cu voi,într-o ramă,nu strică. Cu toate că eu,să fiu în postura prietenului tău, m-aș simțit prost. laughing chiar dacă i-aș oferi și eu.
Dar știu ce am făcut eu,când am făcut două luni de relație cu prietena mea?
Eii bine, eu nu eram în țară la acel moment. I-am scris cea mai frumoasă declarație de dragoste. Adică exact tot ce am simțit pentru ea, am scris acolo.
La trei luni? Ea uitase că urma aniversarea noastră. În data de patru făceam trei luni, ei bine, eu, cu o seară în urmă, adică pe trei, am ținut-o de vorbă până la ora 00:00 (intram pe data de patru), și am avut noroc să mă lovească talentul, dar într-un mod romantic, și i-am făcut o poezie. Vreo 7-8 strofe,toate ale mele, creație proprie. laughing. Deja mă simțeam ca Flick.hee hee
Deci dacă vrei să cheltui bani, poza e o variantă bună.
Dacă nu, un mesaj frumos, sau o poezie, e superb.
Eu optez pentru varianta a doua. big grin

| fanta24 a răspuns:

Pai, e doar o luna de relatie, nu prea se fac cadouri. Daca tu chiar vrei sa-i iei ceva, o rama foto ar fi draguta. Sau un parfum, care iti place tie. Astefl, de fiecare data cand il vezi, vei simti parfumul tau