| TheDarkSide2003 a întrebat:

Am 12 ani (sunt baiat) si as avea niste intrebari despre fete. Este normal sa am o prietena? (nu o iubita) Este ok daca ne imbratisam si ne sarutam asa, ca niste copilasi mici?
Va rog sa ma ajutai pentru ca parintii nei sunt mereu plecati in starinatate si am ocazia sa ii vad si sa vorbesc cu ei doar de Craciun si de Pasti.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Da, este OK.
Ce nu ar fi OK ar fi sa incepeti sa umblati cu mainile prin diferite locuri sau sa faceti sex. Sunteti cam micuti pentru asa ceva si puteti avea surprize neplacute. Nu depasiti limita decentei!

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu e ceva gresit sa ai o prietena la 12 ani insa multi la 12 ani de abia descopera jocurile pe calculatorlaughing Si gandeste-te ca o sa ai timp de fete toata viata.Traieste-ti copilaria.

| LoveSleep a răspuns:

E ok, rămâne doar să-ți găsești una.
Vezi să ai grijă de ea, că pleacă dacă o superi.

| Lawliet14 a răspuns:

Cam de la 13-14 ani incolo e normal sa ai o prietena, sentimentele acestea nu trebuie ignorate.

| Soulless666 a răspuns:

Tinand cont ca ai 12 ani si ai acest comportament e foartemfoarte ok! asta denota ca nu sti un golan in devenire happy Am avut neplacerea si stupoaarea sa vad ca pusti de 12 ani se uita dapa fundul fetelor, dau cu palma si vorbesc despre sex ca si despre ceva normal la varsta lor! Deci tine-o tot asa! Plimbari in parc, tinut de mana, imbratisari...totul cu timpulwinking

| SkyPilot a răspuns (pentru Soulless666):

Am vazut o scena in care doi copii mergeau imbratisati si fumau. O femeie a intrebat-o pe fetita: Cati ani ai tu, la varsta asta fumezi? La care fetita: Am noua ani si fac si dragoste!
Erau destui in jur, toti am ramas ca la dentist!