| antonix123 a întrebat:

AM 13 ani si am trecut printr-o faza...am avut o iubita care ne.am despartit cum sa ii spun sa ne impacham plz fundita+vot

5 răspunsuri:
| Nicux1 a răspuns:

Am scris raspunsul asta de 10 ori asa ca casca bine ochii.

Deci...aminteste-i de momentele frumoase pe care le-ati avut impreuna poze chesti, un film romantic cu terminare tragica si putin horror, apoi sarutati-va.

| Nicux1 a răspuns:

Funda si vot?

| Licuricea a răspuns:

Vorbeste cu ea, doar voi doi singuri. daca si ea a simtit ceva pentru tine si nu a trecut mult timp inseamna ca inca mai simte. fii sincer spune-i ce gandesti, ce sentimente ai, daca ai gresit cere-ti iertare si impreuna ajungeti la un consens ca sa nu va mai certati alta data

| DeniiiDeni a răspuns:

Cere-ti iertare, cumpara-i un buchet de flori, sau fa-i un cadou si o sa fie binehappy

| paco7 a răspuns:

Poti sa o intrebi pe mess sau pe facebook sau fata in fata. nu te acunde. ex:mi-e dor de tine si as vrea sa ne impacam