| AnaMaria24112002 a întrebat:

TPU! Am 13 ani si imi place de un baiat mai mare cu un an.
Stiu ca nu ar trebui sa imi placa de un baiat de la varsta asta, de aceea prefer sa tin secret.
Sincer ma simt într-un fel ciudat, as vrea sa imi dati niste sfaturi.
Baiatul respectiv imi zambeste, ma apara, iar eu nu stiu ce sa fac.
Deocamdata fac tot posibilul sa nu se vada, dar nu ma simt deloc OK
Ceea ce e si mai greu e ca nu stiu sigur daca și el ma place...

2 răspunsuri:
| Chevyn a răspuns:

Mai lasat masca. am 13 ani, si nu ar trebui sa imi placa de un baiat de la varsta asta...

Daca asa te respecti clara treaba tiganii si de la 10 ani au copii iar tu iti faci griji de la 13.

Tipul s-ar putea sa te placa depinde poate te stie inca din copilarie si daca tu il placi incearca sa petreci mai mult timp cu el

| MistretulPufos a răspuns:

E cat se poate de normal sa iti placa de un baiat, cine a zis ca nu ar trebui?