| bianca990 a întrebat:

Buna TPU am 13 ani si imi place de un baiat si lui ii place de mine. astept sa faca el primul pas? nu stiu ce sa fac ajutati-ma! imi place rau de el :X.

Răspuns Câştigător
| MetalheadSatan666 a răspuns:

Pai mai asteapta putin, poate o sa te intrebe daca spui ca te place daca nu inseamna ca ii este rusine si o poti face tu, il iei intr-un colt si ii spui ca il placi apoi totul vine de la sinewinking.

5 răspunsuri:
| sensualus a răspuns:

Cum adica primul pas, tu? daca stie sa abordeze o fata va face el si 2-3 pasi pentru tine

| Park1Suin a răspuns:

Srie pe facebook:Nu imi bat joc de tine dar te plac.
Crede-ma, functioneaza mereu.

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Depinde,daca ai orgoliu lasa-l pe el sa faca primul pas daca il placi prea rau fa-l tu.Bafta!

| bianca990 explică (pentru MetalheadSatan666):

Pai sunt mai rusinoasa de fel si nu am avut niciodata prieten sad

| MetalheadSatan666 a răspuns (pentru bianca990):

Pai mai asteapta putin, poate o sa te intrebe daca spui ca te place daca nu inseamna ca ii este rusine si o poti face tu, il iei intr-un colt si ii spui ca il placi apoi totul vine de la sinewinking.

| Belluuu a răspuns:

Doamne defiecare data baieti sa fac primul pas straight face de ce iei waiting de ce nu puteti si voi sa faceti primul pas adica nu ma refer sa-i zici daca vrea sa fie cu tine asta-i stupid dar sa incerci sa-i areti una alta. straight face