| Sadicăă a întrebat:

Buna tpu.Am 13 ani si nu mi-a venit niciodata ciclul.Aseara m-am masturbat de vreo 2 ori si nu aveam nimic.Astazi am gasit mult sange pe colanti.M-am uitat si nu am nimic in neregula.Adica nu sangereaza dintr-un anumit loc ci de la intrare.Adica nu vad sangele dar cand ma sterg cu hartie la intrarea vaginului am sange pe hartie.Va rog mult sunt foarte speriata.Nu stiu daca mi-a v enit ciclul ca nu am avut nici o stare.Se poate intampla ceva ca eu m-am mai masturbat si in trecut.Va rog mult, funda.Iar m-am uitat si cum dau cu hartie sau cu degetul e sange.Ce pot face? Imi e foarte frica sa nu fie de la masturbat.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ori te-ai dezvirginat si ti-ai provocat vreo rana ori ti-a venit ciclu

| Sadicăă explică (pentru mona):

M-am uitat si nu am nici o rana.De dezvirginat in nici un caz excludem laughing.M-am uitat si vine intr-una sange din vagin,

| mona a răspuns (pentru Sadicăă):

Atunci ti-a venit ciclu

| Auslesse a răspuns:

Ti-a venit menstruatia, fetito, nu ciclul.
probabil, de la plimbarea aia prin Herastrau...

| Auslesse a răspuns:

Fetito,numai tantarii si... sug.eu nu ma incadrez in nici o categorie.asa ca, gura mica!

| Auslesse a răspuns:

Te-am intrecut,cumva?laughing
fata,vezi-ti de lungu` nasului! ce-a ajuns Romania asta, din cauza voastra, a ipocritilor!
Dumnezeu nu doarme, stai linistita, o sa te loveasca atunci cand nici nu te astepti.Prea multe aere iti dai.
Crede-ma, sunt satula de asa zisele "DIVE", care habar n-au sa lege 2 cuvinte.
hai gata, ca ti se urca la cap, mi-am irosit timpul meu pretios, vorbind cu...una ca tinelaughing

| Auslesse a răspuns:

Hai da-i cu praf de mers, ca pierzi serialu`laughing

| MrAlex a răspuns:

Nu este de la masturbat.dar esti prea micutsa sa faci asa happy

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Nu e de la masturbat, este menstruatia! Pune-ti un absorbant si iti recomand sa nu te mai masturbezi! happy Funda?

| Alvaro0x a răspuns:

Si eu am patit asta... adauga-ma in lista id meu e melisa_anutza90