| amalia12345 a întrebat:

am 13 ani si sunt indragostita de un baiat de 16 anihappy faza e ca respectivul baiat nu ma considera pe mine decat o buna prietena.noi vb doar pe mess deci nu pot sti ce gandeste cu adevarat cum pot afla daca el ma place sau nu? ce discutii ar trebui sa port cu el pentru a afla?big grin dau funda!

Răspuns Câştigător
| Sophiee a răspuns:

Pai intreaba-l ce fel de fete ii plac pentru a incepe o relatie cu ele, spune-i ca majoritatea calitatilor pe care le prefera la o fata le detii, ca e dragut, ti-ar place sa iesiti la o plimbare.etc

| amalia12345 explică (pentru Sophiee):

Pai faza e ca eu il plac ffff mult si nu stiu ce sa fac ca sa ii spun am facut si id'uri false dar n-am aflat nimic.parintii nostri sunt colegi de servici si tatal meu se intelege cu el.deci ce sa fac?

5 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Si eu am 16 ani si nu as fi cu o fata de 13. Fara suparare, dar mi se par mici:-s.Cand am avut 15 am stat cu una si a fost o greseala.

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Esti mica pentru el,parerea mea,chiar daca doar de trei ani diferenta se simte, subiecte sunt o gramada, trebuie doar sa ai imaginatie! Succes oricum happy.

| GrALEX a răspuns:

Pacalestel
dai namioc
sau alt ceva

| llMeltingyoull a răspuns:

Asta se numeste '' FRIENDZONE'' daca iesi din ea esti tare laughing