| alexbboy13 a întrebat:

Buna TPU. Am 13 ani si vreau sa stiu daca e normal sa am 9cm la... mda stiti voi ce. Cam care ar fi marimea cea mai normala la varsta mea

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

13-14 cm.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este perfect normal sa ai un cuc atat cat il ai, fiindca fiecare baiat/barbat este diferit.
Oricum cucul tau creste in functie de mostenirea genetica de la tatal tau si isi inceteaza definitiv cresterea la varsta de 16 ani.
Asadar, ai mai avea 3 ani de zile, timp in care cucul poate creste.

| Gusticel a răspuns:

38 cm

| Musca88 a răspuns:

Penis micuț pentru standardele romînesti.

| MihaiOvidiu757443 a răspuns:

Eu la 13 ani aveam 12 acum la 14 am 15. Csf, uni sunt mai inalti, alti sunt mai inalti in pl.

| rradu97531 a răspuns:

Nu ar trebui sa te panichezi, dezvoltarea organului tau genital va dura pana la 17 18 ani. oricum este irelevanta marimea, important este caracterul, mentalitatea, iar restul vor veni de la sine, chiar daca suna cliseic. un penis are in medie 13-14 cm, daca ne luam dupa statistici. oricum bucura-te de copilarie si asta nu ar trebui sa fie un stres pentru tine!

| alexbboy13 explică (pentru rradu97531):

Mersi de raspuns si de informatie =)