| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...am 14 ani.de ce ma dor sanii foarte tare si ma inteapa? nu mi-a venit niciodata menstruatia si nu stiu care ar putea fi motivul.va rog sa ma ajutati.am observat ca nici nu imi mai cresc acum.as vrea tratamente naturiste daca se poate ca la doctor nu vreau sa merg.pls

Răspuns Câştigător
| XLilSmileX a răspuns:

Extract din mladita de zmeur (cauta pe google si comanda-l online) este bun si pentru durerea sanilor si pentru dureri menstruale (atunci cand o sa iti vina). Si ti-l mai si regleaza :)
http://www.musetel.ro/prospect.php?id=691

4 răspunsuri:
| UnícáááFátá a răspuns:

Te inteapa sau te dor cred fiindca iti cresc si problema ca nu-ti cresc inseamna ca nu esti dezvoltata bine iti recomand sat educi la un magazin naturist

| NoChanceForUs a răspuns:

Poate că e de la hormoni(deși habar n-am cum vine asta),sau poate te-ai excitat, așa se întâmplă.thinking
Și de ce să nu mergi la doctor? Preferi tratamente băbești? Du-te dragă la medic, poate ai ceva mai serios și ai nevoie de tratament.

| LoRyAnNa_3715 a răspuns:

Pei cam trebuie sa vb cu mama ta care neaparat te va duce la doctor nu stiu ce sa spun trebuia sa iti creasca si menstruatia trebuia sa-ti vina...

| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Pai e cam vremea sa iti vina menstruatia.plus ca esti in crestere,si e normal sa te doara sanii.dar totusi, du.te la un medic si vreifica. vezi daca ai ganglioni, atunci clar e ceva.