| AnDutZzA020 a întrebat:

Am 14 ani.
Eu sunt mai timida si nu stiu cand si cum sa il sarut! HELP HELP is timida! Pentru cel mai frumos raspuns funda...cine vrea sa-si bata joc mai bine tace!

11 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Salut Andutza.
Cel mai bun moment pentru al saruta este la sfarsitul unei intalniri spre seara cand te conduce acasa. Cand iti va spune "la revedere" atunci va fi cel mai bun moment.
Daca tin eu minte bine asa a facut si prietena mea la primul sarut doar pentru ca am facut-o fericita.
Succeswinking
Regards, Woozie_Triade@yahoo.com

| X a răspuns:

Simplu! Ai putea pur si simplu sa i arati baiatului ca vrei sa il saruti si el va face restu....sau ai putea sa te apropii tu cu buzele de el usor.Stiu ca e greu daca esti mai timida insa crede-ma totu va veni de la sine.Probabil ai mai auzit vorba asta si nu tia inspirat incredere insa asa este!

| hunterpainting a răspuns:

Daca ai iesit cu el si nu te-a sarutat pana acum inseamna ca e si el timid, deci cand vrei tu, cum vrei tu, o sa aprecieze.

| octha a răspuns:

Daca la intalnire va asezati pe banca punete si tu mai cu fata spre el, si mai aproape de el, sau spune-i daca vrea sa te tina in brate, ori daca nu ia-l mai intai de mana carei langa tine mai aproape, pe urma cu cealalta mana de mana ramasa libera si astfel o sa fiti nevoiti sa stati fata in fata, atunci ii poti aplica un sarut senzual:X:* bafta la pupici multi

| allistars a răspuns:

Te duci la el il apuci de bilute ii bagi limba in gura si dupa ai soptesti la ureche, hai sa ne o tragem, simplu, funda?

| UnitedColors a răspuns (pentru allistars):

Prea tare = )) are perfecta dreptate

| DamianThorne a răspuns:

Esti asa buna si inca nu ai avut prieten?

| girls009 a răspuns:

Pur si simplu trebuie sa ati doresti cu adv si sa ai un impuls

| Larisa_Elene_fulga_1994 a răspuns (pentru girls009):

Pai o sa vezi dac se apropie de tine incet spre buze o sa vrea sa te sarute u trebiue sa faci la fel sau sa il lasi sa vn el la buzele tale sh dupa va sarutati o sa iti fie mai usor dupa cateva saruturi trebuie sa vrei

| Alexandru_Gherman_1991 a răspuns:

Iarasi o varianta ar fi cand te intalnesti cu el si vrea sa te sarute pe obraz sa intorci capu si in rest totul vine de la sine