| SsKkIzZ0o a întrebat:

Am 14 ani si nu am reusit sa imi gasesc o prietena ca sa zic asa.Sunt un baiat ingrijit, spalat si nu arat rau la fata(am intrebat cateva fete legat de fata mea).Imi poate da cineva niste sfaturi legat de chestia asta si cum sa iti dai seama daca te place o fata? Rog multa seriozitate!

4 răspunsuri:
| qAditzzaxD a răspuns:

Lasă fetele, joacă-te pe afara, sau SAMP laughing)) nu esti așa de mare

| Violleta2022 a răspuns:

Daca iti place de o fata, mergi si vorbeste-i, spune-i ca o placi, spune-i ca vrei sa fie prietena ta si daca si ea vrea.
Nu astepta sa ti-o ia altul, deschide gurita!

| petitconseil a răspuns:

Nici o fata nu te place daca tu nu faci ceva pentru ea.Iar daca tie iti place o fata, poti face ceva in privinta asta, adica sa incerci sa fii aproape de ea,sa o ajuti la ceva,sa stai de vorba cu ea, deci sa ii fii mereu alaturi, macar sa o mai intrebi si tu ce mai face sau daca e bine. Daca astepti ca ele sa te placa iar tu sa tot astepti sa se intample asta, vei astepta mult si bine.O fata te place daca vede ca iti dai interesul pentru ea, asteptarea asta e a ta nu are nici un sens.Succes!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poti sa ii spui ca iti place de ea si prin mesaje si mai ales sa o intrebi daca vrea sa fie iubita ta, de multe ori si fetele sunt mai timide ca baietii.