| Chiti a întrebat:

Buna TPU.am 14 ani si sunt impreuna cu o fata de 17, de 4 luni.Chestia e ca nu suntem in acelasi oras si ca pana acum nu ne-am vazut deloc.Imi spune ca ma iubeste dar cateodata face niste lucruri care nu demonstreaza asta.Chiar nu stiu daca ma iubeste cu adevarat sau doar face misto de mine. ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Asta e dezavantajul relatiilor care se sustin pe net.

Mai vrei asa ceva sau vei schimba ceva?!

| gigiro a răspuns:

La 17 ani, o fata e "buna de maritat", adica e aproape o femeie, maturizata atat din punct de vedere fizic cat si psihic. Tu esti inca un copil(scuza-ma), pe vremuri se spunea ca esti un puber(de la pubertate). Acum se spune adolescent, dar nu e adevarat. Tu, nu "esti impreuna" cu ea, tu vorbesti doar cu ea pe internet. Aceasta nu inseamna ca aveti o relatie de prietenie-prietenie, ci doar o relatie de amicitie. Exista dragoste ca a voastra, dar, mai intai trebuie sa va intalniti, sa vorbiti fata-n fata. Poti s-o intrebi deschis despre ce gandeste.

| thereforyou a răspuns:

Cred ca in astea 4 luni ati adunat multe amintiri frumoase pe messenger.

| claudia_6048 a răspuns:

Pai probabil ca tu o cunosti doar prin intermediul messengerului daca zici ca nici nu v-ai vazut. Acum depinde si de comportamentul ei ori este timidalaughing ori cum ziceai si tu te,, fraiereste'' pentru-ca oricine stie ca prin acest intermediu nu se pot lega relatii sincere si de lunga durata doar aventuri de o noapte daca asta cauti...big grin sfatul meu e sa o tratezi cu aceeasi monedahappy

| carnat a răspuns:

Cum dracu sa te iubeasca daca nici macar nu ti-a vazut mecla?laughing

| CosminME a răspuns:

Face misto de tine laughing... o fata de 17 ani nu s-ar uita la unu de 14, sa fim seriosi,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face bascalie, mergi mai departe, carne de vaca se gaseste.