| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani, sunt BĂIAT și mă masturbez de 3 ani zilnic.Am încercat sa mă las dar de când m-am lăsat în fiecare zi îmi curge un lichid puțin mai dens decât urina. Într o seara mi-a curs în continuu și am observat ca mi au rămas niște pete galbene. Astăzi la fel eram la antrenamente și când am ajuns acasă am văzut ca mi au rămas pe lenjeria intima niște pete galbene cu miros foarte puternic de urina combinata cu ceva și nu, nu am făcut pe mine. După ce am observat le am arătat părinților mei iar aceștia au ras de mine. Acum un an aproximativ am avut o operație acolo jos și după nici o sapt după operație deja mă masturbam. Părinții mei nu știu de faza cu masturbatul si nici nu sunt de specialitate. Am vorbit cu fratele meu care și el se masturbează și el a spus ca lui nu i s-a întâmplat.Este ceva normal la băieți/bărbați să le curgă zi de zi un lichid cu miros destul de puternic? Rog seriozitate.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce sa masturbezi mai la 11 ani?
Un cuc mic cat un degetel? ca oricum sperma nu aveai la 11 ani, aia apare dupa 14-15 ani.
Este deja o problema mare la tine si te sfatuiesc sa-ti faci programare la un UROLOG, sa-l iei pe tata de mana si sa mergi acolo, cat se poate de repede, pentru ca nu-i normal scurgerea si nici mirosul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca in cazul tau sa fie vorba de lichidul preejaculator care in cazul a unui procent de circa 15-20% dintre barbati, este produs intr-o cantitate foarte/excesiv de mare incat pur si simplu sa le umrzeasca in mod constant/permanent lenjeria intima.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. Nu este o problema grava. Consulta, pentru linistea ta, un medic urolog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca e de la faptul ca nu te-ai mai masturbat. Incearca sa te reapuci si sunt sigur ca iti vei reveni.
Oricum, de ce ai vrea sa te lasi de laba?

| Eduard196 a răspuns:

E normal Când te lași de masturbare. Pentru ca testiculele sunt pline si ce se produce peste, este dat afara

| Misteryy a răspuns:

Salut Andrei, fii curajos, sunt parintii tai, fii deschis cu ei, este posibil sa nu fie ceva grav, fara griji, spune-le deschis parintilor tai despre aceasta problema cu siguranta te vor intelege, cat despre rusine, multi oameni trec prin asta, referitor la masturbat...du-te la un psiholog ( nu psihologul de la scoala ), vorbeste cu parintii sa te duci la un psiholog, daca simti ca iti scapa de sub control si nu te poti opri ar fi cazul sa te duci, fara griji este in regula, bafta Andrei!

| BehindYouMF a răspuns:

Mie nu mi sa întâmplat, mă masturbez de 2 ani și nu am pățit, in legătură cu lichidul, poate fi o combinație de urina cu spermă