| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am 14 ani sunt clasa a 7 a si am mai pus o intrebare dar vreau sa aflu mai multe pareri. Imi place de o colega am mai fost cu ea acum ceva timp anul trecut cam prin toamna i-am zis daca vrea sa mai fim impreuna (dupa despartire ) a spus "Mai vedem " dupa ce a inceput scoala am inceput sa ne intelegem din ce in ce mai bine si acum sunt nu cred ca exagerez dar cred ca in mine are cea mai mare incredere, ce credeti mai am sanse?
Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

O relație trecătoare vrei tu să revii la fosta prietenă? Eu zic să mergi înainte nu înapoi!

| Xenya a răspuns:

DA

Răspuns utilizator avertizat
| nicoalusoby a răspuns:

Da mai ai multe sanse deoarece ea ti-a spus "Mai vedem" ce inseamna ca mai vrea sa fie cu tine.

| crash15 a răspuns:

Noi, fetele, ne formam destul de greu incredearea in baieti, mai ales daca am avut o relatie cu el. Daca chiar va inelegeti atat debine, ar trebui sa mai incerci o data. Dar n-o lua prea direct, o vei speria. Cred ca daca ai mai astepta inca vreo doua saptamani, in care sa flirtezi cu ea, ar fi OK. Give it a shot!winking

| Vasea96 a răspuns:

Cred ca ai, dar totusi la 14 ani

| Lollipop134 a răspuns:

DA mai ai sanse incearca sa te apropii de ea mai mult sa simta ca ai sentimente pentru ea, nu te grabi prea tare ca o pierzi

| nuconteaza312321 a răspuns:

Ce are daca am 14 ani, si da m`am intors la fosta ca ne intelegem foarte bine, si e ff frumoasa si nu are fite ca altele.

| angelwhite18 a răspuns:

Iti spun din perspectiva unei fetebig grinaca esti foarte sigur de sentimentele ei poti sa mai ai o relatie cu ea, dar daca nu esti foarte sigur mai bine ai intrebao, sa nu se simta stanjenita daca te refuza.Incearca sa observi daca se uita la tine des, cum e in preajma ta, semne ca te-ar placea.