| giugiulibila a întrebat:

Am 15 ani si am sanii destui de maruti, desi nu mi-am inceput viata sexuala sunt foarte moi si lasati, pana si sfarcurile sunt foarte moi! De ce oare?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dă pe ei cu duș rece, să vezi ce fermi si tari o să îi ai, sau bagă tinctură de mărar intreabă la farmacie este tot pentru sîni.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fermitatea sanilor nu are absolut nici o legatura cu viata sexuala (este un mit pentru fetite prostute). Ai sanii moi fiindca nu ai muschi pectorali puternici care sa-i sustina. fa sport si treaba in casa si vei vedea rezultatele.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă.

| Danysan a răspuns:

Baga ciorapi si bureti sub ei sa vezi laughing-Glumesc -Bre esti prea mica mai ai timp pana la 20 si ceva sa tot iti creasca -ba chiar si mai tarziu (a da si faza cu dusu e la caterinca tine pe moment laughing-Organismul toata viata sufera modificari :-p.Ai cumva complexe? Crezi ca nu te palce iubitu daca ai sanii lasati-Stai calma-Cand o sa iti incepi viata sexuala o sa apara schimbari.Dar mai asteapta vreo 2 ani ca nu crapi laughing.E ok daca nu te doare sau altceva si daca vrei sa ai niste bidoane acolo vezi ca in ziua de azi au aparut saloanele de operati pentru marimea sanilor ca ciupercile dupa ploaie-Succesx. Fundita?:-D?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Genetic

| giugiulibila explică:

NUSUNT GRASA AM 49 de kg si 170 cm

| Gonzalez_Andres_1996 a răspuns:

Incearca sa nu porti sutien si sa porti ceva de genul unei bustiere happy