| ffkldmlasbvn a întrebat:

Buna Tpu..am 15 ani si imi place de un baiat de aceeasi seama cu mine..insa la profiluri diferite. faza e ca nu stiu daca ma place..prietena mea imi spune sa nu imi fac iluzii..deci pana acum nu a fost cine stie ce.dar atunci cand ies in pauza se uita la mine cu niste ochi patrunzatori..si uneori mai face scheme cu baietii dar doar camd is eu prin preajma.o data mi.a deschis usa desi era in spatele meu nu stiu cum a ajuns in fata mea si imi zambea. apoi azi nu stiu cum dar m.am ciocnit de el..nu stiu de unde a aparut..si eu m.am tinut de el ca sa nu cad apoi m.a prins si imi zambea si mi-a spus scuze.iar eu zambeam si m.am inrosit...acum ce spuneti? ce credeti? scuze daca vi se pare prostesc tot ce am scris.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic ca te place

| Public22 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el despre sentimentele voastre.

| TequilaG a răspuns:

Hmmm, nu prea stiu ce sa spun. Cred ca te place el asa un pic.

| CreepyPastaGirl a răspuns:

Te place