| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si sunt indragostit de o fata, ea are prieten si ma inteleg foarte bine cu ea, imi spune cu ce o supara prietenul ei alea alea.Ea are 16 ani, prietenul ei are 18 ani, si nu peste mult timp pleaca in strainatate la munca prietenul ei. Nu stiu ce sa facsad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistit si lasa fata sa decida daca are nevoie de alt prieten

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să nu te bagi peste relația altor persoane, treci la altă fată.

| Manu_2295 a răspuns:

Nu stiu... cu fata ma sarut merg cu ea de mana, toata lumea crede ca sunt impreuna cu ea parintii mei, parintii ei...vecinii, prieteniilaughing si majoritatea timpului o petrece cu mine.

| Marta95 a răspuns:

Eu una zic sa'i spui ceea ce simti ..nu ai ce regreta oricum daca zici ca va pleca macar sa stie ce simti pentru eawinking

| Manu_2295 a răspuns (pentru Marta95):

Nu ea va pleca ci prietenul ei