| simonaMihaela123 a întrebat:

Buna TPU am 16 ani, si am o intrebare, daca un coleg din clasa vine si imi pune mana pe fund zilnic si nu ma lasa in pace inseamna ca vrea ceva de la mine si ca ar trebui si eu sa ii pun mana pe penis?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Nu lol laughing). Nu fa asta. Si spune-i dirigintei ca sa inceteze happy.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca simti ca in acele momente in urma atingerilor repetate a fundului tau se produc senzatii de placere si satisfactie de pe urma carora ti se umezeste/inunda ''pasarica'', atunci luarea penisului in palma ta si ''masarea'' acestuia ar putea reprezenta una dintre metodele sigure de a-ti rezolva problema aparuta. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu este frumos ce face el, dar nici ce vrei sa faci tu.

| LoveSleep a răspuns:

Ce zici de gură?

| SG1995 a răspuns:

Pai sunt doua varianta fie te place, dar e cam neadaptat si habar nu are cum s-o arata, fie e doar excitat si vrea sa ti-o traga. In ambele cazuri sfatul meu e sa-l eviti, totusi nu il respinge brutal, dar fa-l sa constientizeze ca daca vrea ceva de la tine, nu o sa obtina acel ceva prin gesturi de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna logica.

| leapșa a răspuns:

Inseamna ca arati bine si ard hormonii in el.
Fa cum ti s-a spus mai sus, spune-l dirigintei sau indeparteaza-te de el.