| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si un prieten de 18 ani. Suntem impreuna de 4 luni si tinem foarte mult unul la altul,ne potrivim enorm. As vrea sa-mi incep viata sexuala cu el,dar chestia e ca eu i-am spus ca nu mai sunt virgina pentru ca am vrut sa par mai experimentata... El nu mai este virgin,este destul de experimentat... Cum sa fac sa nu-si dea seama ca sunt virgina? Mi-e rusine sa-i spun acum "Ia stai ma' ca te-am mintit, sunt virgina" straight face Oare o sa-si dea seama ca inca sunt virgina?
Funda!

12 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Este imposibil sa nu isi dea seama ca esti virgina. Poti sa te masturbezi tu si sa iti iei singura virginitatea, insa personal chestia asta imi pare o prostie. Mai bine ii spui ca l-ai mintit si ca el va fi primul tau, astfel fiind mai romantic.

Be smart and take care.winking

| ywar a răspuns:

Stai linistita ca nici el la 18 ani nu stie foarte multe. Nu e expert! nimeni nu e! Totdeauna e frumos daca inveti de la partener/partenera. Ce sa stii la 18 ani? Sa dai din fund si sa te descarci. Sunt putini care stiu sa faca dragoste nu sex!

| grab a răspuns:

Doar un dobitoc desconsidera virginitatea unei fete!
Spune-i ca este primul si ca minciunica a fost asa un tease ca sa vezi daca te va considera bagaboanta minora sau nu.

In rest, luati-o incet, e cea mai frumoasa noapte aia pentru tine, fa-o memorabila, nu te grabi sa te experimentezi de parca ai avea de dat un examen a doua zi.
Succes si mult lubrifiant! happy

| Hαppiηеss a răspuns:

Binenteles ca o sa-si dea seama pentru ca vaginul tau este foarte stramt adica la penetrare penisul lui va intra greu si te va durea, si pe langa asta ar fi posibil sa iti curga si sanse. Deci nu ai cum sa disimulezi cel mai bine ar fi sa ii spui adevarul daca te iubeste nu ii va pasa ca nu esti experimentata, va avea rabdare cu tine si te va invata el. Bafta!

| schmoll a răspuns:

Buna,i spui ca iti era frica ca un baiat mai mare nu va iesii cu una fara experienta,se va supara putin,da i spui ca nu l-ai cunoscut in interior din prima,si nu il lasa sa se supare,strange-l tare in brate si saruta-l,multa bafta, va fi bine, iubirea suparare nu tine, iti scriam imnul iubirii dar ce este prea mult strica, ceau

| justsummer a răspuns:

Cel mai bine e sa ii spui adevarul faptul ca inca esti virgina va fi ca un bonus pentru el pentru ca toti baietii vor sa fie primii la orice. un sfat ar trebui sa-i spui adevarul pur si simplu, dar inainte sa ajungeti in pat in cel mai rau caz minciuna ta i se va parea adorabila asta daca te iubeste.

| UngUrU777 a răspuns:

Da, deoarece o sa curga sange! Nu stiu n-ai cum sa te ascunzi!

| Somebodyღ a răspuns:

Parerea mea este ca esti inca la o varsta frageda, daca o sa ai rabdare vei fi cu mult mai castigata. Puritatea ta este poate unul dintre cele mai de pret daruri de la Dumezeu, nu te arunca in "voia" oricui, de ce ai avea devoie de asa ceva acum cand atentia ta ar trebui concentrata asupra altor aspecte cu mult mai frumoase. Odata cu pasul acesta pot sa apara nenumarate probleme, nu vei mai fi un suflet inocent, asa cum ti-as recomanda sa ramai. Poate o sa intelegi candva cuvintele mele happy

| cristinel87 a răspuns:

Parerea mea sa-i spui ca esti inca virgina si as putea pune si pariu ca va fi mai fericit decat daca ai fi una din aia "experimentata".

| bluestar23 a răspuns:

O sa-si dea seama, dar daca esti pregatita sa-ti incepi viata sexuala cu el, ar trebui sa fi pregatita si sa-i spui adevarul (oricum, cand o sa afle ca esti virgina o sa fie si mai incantat *e o chestie de baieti thinking*). Spune-i si tu "uite, vreau sa-ti spun ca eu inca sunt virgina, nu stiu ce a fost in capul meu cand ti-am spus ca nu mai sunt, probabil am fost intimidata de faptul ca tu nu mai esti si voiam sa ma crezi si pe mine *experimentata*, te rog nu te supara.". Oricum motiv mare de suparare nu prea are, sa ai o prietena cuminte care nu e curva e un motiv de mandrie. Bafta! :*

| maNumesc a răspuns:

Uite ce poti sa faci ( si ti-o zic simplu si la obiect ) ori ii spui adevarul : k ti-a fost frica sa ii spui k esti "neexperimentata" ori faci intre timp o "aventura" (desi nu ii poti spune asa ) cu altul si gata (eu as alege prima varianta tongue )