| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am 16 si as vrea sa stiu cum sa atrag si eu baieti pls funda

Răspuns Câştigător
| deliaioana a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fii mereu ingrijita si sociabila.Sa fii tu.nu trebuie sa te schimbi pentru x persoana, doar pentru ca nu te place asa cum esti.Sunt de parere ca cei din jur trebuie sa te placa pentru ceea ce reprezinti tu ca persoana. Sper ca te-am ajutat.Si nu fa eforturi sa iesi in evidenta.De cele mai multe ori persoanele astea sunt catalogate drept disperate.cel putin in cercul meu de cunostinte

9 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Sa zambesti mereu. sa te imbraci sexy, sa te uiti la filme pornache si desigur sa lasi un id de mess sau un nr de tel aici happy

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Asta este intrebare de 10 ani copila!

| ksuper31 a răspuns:

Cum adica, sa atragi baietii?! Nu prea inteleg intrebarea ta...Adica,sa te placa toti baietii? Daca chiar vrei asta, scuze ca iti zic, dar esti ...curva sau doar innebunita dupa baieti si nu iti ajunge unul singur.La 16 ani iti poti face un iubit(NU MAI MULTI) pe care sa-l iubesti din suflet si iti ajunge cat 10.Succes!

| neutrino a răspuns:

Un baiat va fi atras de tine in functie de calitatile fizice pe care le ai sau nu, apoi de cele morale si intelectuale. Probabil, aceleasi pretentii le ai si tu.

| KillingIsMyHobby a răspuns:

Te machezi ca tanti din avatarul meu. Să vezi ce-i atragi... O să fugă toți... la tine. devil

| T0X1K a răspuns:

Dami id tau de mes ..si s-a rezolvatlaughing

| sweetGhost25 a răspuns:

Cum? nici cum draga trebuie sa fii atragatoare de la natura ci nu prin trucuri, caci asa vei parea nasoala odata ce ceilalti nu te vor mai cunoaste la cat de "atragatoare vei fi"

| sweetGhost25 a răspuns:

A ...si inca ceva, cum faci ca ai 16 ani dar esti nascuta in 1999 care e secretul?