| TresJolie a întrebat:

Am 17 ani, iar in curand voi avea al doilea contact sexual cu prietenul meu..Curiozitatea mea este: o sa mai doara ca primul act? Prima data,am avut o durere de scurta durata,apoi doar placere, pe el l-a durut putin mai mult...Si nici nu am sangerat! Fara jigniri va rog happy Doar curiozitate.

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Nu o sa te mai doara deloc, atata timp cat spusasi ca ai avut primul contact sexual si ai avut o durere de scurta durata si dup-aceea ti-a placut, nu o sa te mai doara normal, acum depinde de organism.P.S. Cu cat vei fi mai excitata cu atat vei simti mai multa placere si nu te va mai durea deloc actul sexual.Bafta!

12 răspunsuri:
| genutzz a răspuns:

Depinde cum te ia daca te foreaza dintr-o data poate sa te doara. spune-i sa te ia usurel. si nu are de ce sa te mai doara! Succes :d

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă beneficiezi de un preludiu CORECT şi eficient, al 2-lea act sexual NU ar trebui să mai doară DELOC!

Toate cele bune.

| Oana92 a răspuns:

E posibil sa doara si acum, dar nu la fel de tare. Folositi lubrifiant ca sa fie totul ok. Si sa nu uitati de prezervativ! Distractie placuta!:big grin

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

In principiu nu, acum depinde si de el

| GossipGirL93 a răspuns:

Wow ma bucur sa mai vad pe cineva cu aceeasi problema ca mine, vreau sa spun ca si eu nu demult mam dezvirginat si am avut 3 contacte sexuale si vreau sa zic ca alt treilea a fost mai putin dureros, practic nimic dureros pe el tot l-a durut, si tot nu mi-a curs singe si nu inteleg de ce?! eu pot spune ca a doua oara putin poate sa doara)a treia os fie bine la sigur)

| Keith a răspuns (pentru GossipGirL93):

In aceeasi situatie am fost si eu, doar ca pe mine nu ma dezvirginase in totalitate pentru ca mi-a curs sange de 3 ori(3 contacte sexuale in 3 zile diferite), pentru ca nu s-a rupt himenul in totalitate, am avut dureri groaznice, pe el l-a durut decat atunci prima data si gata nu a mai avut nimic, dupa nu am mai avut probleme...

| TresJolie explică (pentru Keith):

Eu am ramas putin surprinsa, pe el l-a durut mai mult decat pe mine..Eu am avut o scurta durere.Iar pe el l-a durut aproape tot timpul. big grin

| GossipGirL93 a răspuns (pentru TresJolie):

La fix asa, eram surprinsa)

| Keith a răspuns (pentru TresJolie):

Pentru ca ai fost virgina chiar daca nu ti-a curs sange, ai avut-o stramta si crede-ma e foarte dureros pentru un baiat pentru ca se chinuie, tu in momentul cand esti excitata ti se largeste si se simte si el bine intelegi ce vreau sa spun, asa a fost si cu mine, in momentul cand am fost relaxata dupa ce m-am dezvirginat nu l-a mai durut nici pe el.

| TresJolie explică (pentru Keith):

Imi poti da intr-un mesaj privat id-ul tau de mess? Thanks.

| Adelina1994 a răspuns:

Si eu am avut primul contact sexual pe 6 aprilie si intr-adevar m-a durut la inceput dar dupa am reusit sa ma relaxez si a fost bine. Mie mi-au curs doar cateva picaturi de sange, iar la al doilea contact nu am mai avut nici o problema. depinde de cat este de elastic himenul tau, se poate rupe usor la prima penetrare sau dupa cateva partide ...depinde de tine si de partener. multa bafta si nu uita sa te protejezi >big grin

| escapefromfear a răspuns:

Se poate sa te jeneze un pic.acum depinde si de el cum se comporta.dar din experienta iti spun cateva zile e posibil. sunteti la inceput aveti timp sa experimentati