| Marianastefania3456 a întrebat:

am 17 ani. Ieri seara părinții mei au fost tura de noapte la munca si dupa ce au plecat la muncă iubitul meu a venit cu o sticla de Whisky si cu o sticlă de cola, ne-am dus in camera si ne-am pus în pahare sa bem si stăteam de vorbă si tot asa pe la 23:30 nu mai puteam deja, eram praf făcută, ne punem noi sa facem curat, sa aruncam sticla sa nu o vadă părinții și îi zic iubitului meu ca ma duc sa fac un dus. Eu in timp ce imi facem dus a venit si el si s-a băgat cu mine sa faca si el dus si dupa am dat-o in sex. Am facut-o dată în timp ce ne facem baie si o dată inainte sa ne culcăm, ieri seara ne-am pierdut virginitatea. DDe dimineata cand m-am trezit ma durea vaginul foarte tare, aveti vreo idee de ce m-ar durea si daca pot sa ma dau cu vreo crema ceva?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care este reala povestea ta, este cazul sa afli adevarul : muschii circulari ai vaginului inca virgin sunt rigizi si lipsiti de elasticitate si din acest motiv in timpul primului act sexual, cel de dezvirginare sunt supusi la o maltratare foarte intensa si de obicei dureroasa. Cu cat se prelungeste sexul de dezvirginare, cu atat se acumuleaza o cantitate mai mare de acid lactic in fibrele musculare si febra musculara instalata va fi mai dureroasa, mai intensa si se va manifesta pe o durata mai mare de timp. Nu exista niciun fel de remediu, nicio crema, lotiune sau metoda de a micsora starea de disconfort instalat in intreaga zona vulvo-vaginala in afara de starea de repaus total de cateva zile. De regula senzatia de disconfort dureros dispare in termen de 4-7 zile, timp in care este indicat sa nu fie intretinute acte sexuale. Multa sanatate!

| Marianastefania3456 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc frumos ca mi-ai zis ma voi.relaxa cateva zile

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema e ca trebuie sa te dai si cu un test de sarcina dupa vreo doua saptamani.

| Emilian65 a răspuns:

Ai durerile de care vorbesti din cauza ca ati facut sex fara sa va ganditi la urmarile care vor sparea.

| GouDidodino a răspuns:

Da cu zeama de lamaie