| IceShot a întrebat:

Buna TPU.Am 17 Ani impliniti :-D.Imi place de o fata care ma placea dar acum ii place de un baiat care este vecinul ei. Ii face tot ce vrea si incerc si eu dar nu merge ea tot nu ma place.Baiatul acela o ia si la antrenamente si o asculta cu orice.eu o plac foarte mult.Mai este vreo sansa sa o cuceresc sau sa o fac sa ma placa?

14 răspunsuri:
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Ai avut ocazia ai ratato! Scz da e adevaru Uit-o!

| Alexandra_2209 a răspuns:

Nu o poti obliga thinking imi pare rau :-(. Nuj incearca sa devii prietenul eu bun. Sa o asculti atunci cand are ceva de spus, sa o saluti mereu...dar sa nu fii foarte insistent ( fetelor nu le place asta ). Nuj ce sa mai zic ...iti urez mult succes!

| Graphee a răspuns:

Bună IceShot,
Întâi încearcă să îi fi un bun prieten, ascultă-i probleme, glumeşte cu ea, încearcă să fi amuzant, la greu să fi alături de ea cu o vorbă bună. Apoi poate încetul cu încetul va începe să te placă. Dar dacă te-a plăcut înainte, încearcă să fi tu însăţi. Numai înainte de o relaţie, încearcă să îi fi amic.

Baftă!
O zi splendidă, va urează xGrapheex.

| Jasper a răspuns:

Imi pare rau, dar trenul s-a dus! de fapt tot ce ai putea sa faci e sai certi!

| TheSupreme a răspuns:

Prietene, nu stiu cum sa iti spun dar trebuia sa profiti de momentul potrivit daca ma intelegi. Ea a vazut ca eziti cam mult si si-a pierdut sperantele. Poti acum doar sa observi daca el e nepriceput sau neindemanatic la ceva si sa incerci tu sa reusesti ca s-o impresionezi. Altfel fara o cearta intre ei nu o sa-ti mearga :p.
Totusi daca alegi varianta certei trebuie sa inventezi un plan ingenios la care sa ia parte si un prieten mai apropiat de-al lui, care sa-ti dezvaluie ceva ce nu i-ar placea ei.

| butterfly2013 a răspuns:

Buna. De ce sa pierzi ocazia si sa nu-i arati sentimentle tale. Daca o sa pierzi timpul ai sa o pierzi si pe ea. Vorbeste cu ea si ai sa vezi cum o sa reactioneze. Dar daca nu simte nimic las-o in pace ca o sa pierzi timpul degeaba

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu,ea nu o sa te mai poata iubi si pe langa asta este fericita cu el din toate punctele de vedere!~
Eu te-asi sfatui sa renunti la ea findca pierzi timpul si sa-ti gasesti pe altcineva!

| Darky_6078 a răspuns:

Da, mai sunt multe sanse happy Cred ca ar trebui sa ii zici in fata ca o placi. Poate si ei ii mai place de tine si poate vrea sa te faca gelos sa vada ce poti face pentru ea, daca o merita sau nu :->
Nu trebuie sa o faci neaparat sa te placa happy Doar sa ii spui ce simti happy Succes!

| Izomer a răspuns:

Mda`... fi tupeista` tongue si invit`o la un suc`. sau `thinking ceva de genu :] Bafta!

| AnotherGirl a răspuns:

Buna happy

Daca spui ca fata respectiva te placea inainte, sunt sanse destul de mari ca inca sa te mai placa. Este cu vecinul tau sau doar ti-a lasat impresia ca il place? Sa-ti spun o chestie happy. Uneori, fetele joaca dur happy [asa fac si eu, de altfelhee hee ]. Eu una cred ca fata asta vrea sa te faca gelos, si ii cam reuseste happy. Nu dispera! Asa sunt fetele astea; daca ea te-a placut si tu nu te-ai uitat la ea, acum nu face nimic altceva decat sa se razbune. Vrea sa te vada ca tu chiar suferi dupa ea. Si apropo, cand o fata incearca orice ca sa il faca pe un baiat gelos, inseamna ca il place happy kisshee hee.

Sfatul meu: incearca sa te apropii de ea, sa vorbesti cu ea; intreaba un prieten / o prietena comun(a) daca tipa respectiva chiar tine la vecinul tau.

Altceva nu stiu ce sa iti spun straight face

| Anne_8887 a răspuns:

Eu nu cred ca ar trebui sa renunti! Cum au spus si ceilalti, incearca sa-i devi un bun prieten si cand te vei simti pregatit sa ii spui ce simti. Poate va intelege. Bafta!

| IceShot explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Apropo ia ma place 80 la suta am intrebat-o azi si am o sansa deoarece vecinul meu nu vine la banchet si ea va fi singura si a zis ca va vrea sa danseze cu mine...

| IceShot explică:

Ariadna tine la el deoarece am vazut si eu ca il tine de mana dar doar atat nul saruta sau nu stiu ce alte romantismuri.incep sa cred ca trebuie so uit dar nu pot deloc! Ma gandesc continuu la easad

| AnotherGirl a răspuns:

Daca se tin de mana nu cred ca e cine stie cehee hee (parerea mea). Dar daca zici ca nu i-ai vazut sarutandu-se, eu cred ca e un lucru bun in favoarea ta happy.

Have a nice day kiss