| M3joavdf536ndhuj837gshy24sky45nshjd a întrebat:

Am 18 ani ai inca nu mi-am inceput viata sexuala.Acum am si eu o itrebarebig grinaca imi voi incepe viata sexuala mai imi vor creste sanii? va rog sa-mi raspundeti

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sanii cresc in cea mai mare parte in timpul pubertatii si apoi in timpul sarcinii. Cat cresc in timpul sarcinii scad dupa intarcare, uneori si mai mult, apoi pot reveni incetisor la marimea dinainte de sarcina. Modificarile de greutate pot sa aiba si ele o influenta asupra lor, iar in unele cazuri si anticonceptionalele.
Da' ce, ii vrei mai mari? Multe ii vor mai mari, dar e o sabie cu doua taisuri.

| Alexandru0007 a răspuns:

Nu are nicio legatura.lasa sanii asa cum sunt.mie imi plac mici de exempluhappy

| Felys a răspuns:

Inceputul vietii sexuale nu are efecte asupra sanilor, totusi am avut candva o colega care in momentul cand a ramas insarcinata desi avea initial niste sani foarte mici i-au crescut considerabil si nu au dat inapoi, dar asta nu insemna ca la toata lumea e la fel

| Alcyon a răspuns:

Nu-ti cresc sanii de la sex, ci doar daca ramai insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu imi spui ca vrei sa o faci ca sa ai tate mari? -_-

| Public22 a răspuns:

Da, iti vor creste cat capul. laughing

| zaratu a răspuns:

Da te vrei dezvolta la corp

Răspuns utilizator avertizat
| IuseinLavinia a răspuns:

Buna, din cate stiu eu. Sanii mei dupa ce am inceput sa intretin relatii sexuale cu partenerul meu de viata nu mi-au mai crescut sanii. Ii observ mai mari cand sunt in perioasa sensibila. Dar depinde. Eu asta stiu. Nu te grabii daca nu esti sigura de asta. Te pup!

| AdelaD a răspuns:

Nu,in niciun caz! Ai 18 ani, nu iti vor mai creste foarte mult! Dar inceperea vietii sexuale nu are nicio legatura cu cresterea sanilor!winking S-au facut foarte multe studii in legatura cu cresterea sanilor pana si melodii care trebuiau ascultate de vreo 30 de ori, masaje intense care se spune ca ajuta la cresterea acestora, dar nu e nimic clarificat!winking Nu iti face griji, sunt fete foarte sexy care au sanii mici! oh go on

| Emin3mShow a răspuns:

Nu-ti cresc sanii de la sex, ci doar daca ramai insarcinata.