| Florea_Maria__YPcT a întrebat:

Bună TPU, am 19 ani și azi am făcut-o cu iubitul meu pentru prima dată, deci când am făcut sex mă durea continu însă cum să vă spun nu a durat mult vreo câteva minute și după a ejaculat însă întrebarea roșie este dacă mai sunt fată mică deoarece nu a curs sânge sau ceva

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Nu mai esti "fata mare", pentru că așa se spune, nu fata mică. Ai avut primul contact sexual deci nu mai ești virgină, fie că a curs sânge sau nu. Întrebarea roșie e, dacă ați folosit sau nu prezervativul?

| Florea_Maria__YPcT explică (pentru Madaxo97):

Nu am folosit, a ejaculat afară de asemenea

| Madaxo97 a răspuns (pentru Florea_Maria__YPcT):

Păi să folosiți, dacă nu vrei să rămâi însărcinată, metoda retragerii nu funcționează mereu și riști să rămâi gravidă, e de ajuns o picătură să lase în vagin, nu vă mai jucați cu focul, treaba voastră, dacă ai tu încredere în el 100% că se abține, faci cum vrei, dar eu nu recomand această metoda

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fecioara, adica "fata mare" NU mai esti, asta este foarte clar pentru toata lumea!
La prima penetrarea vaginala virginitatea (fecioria) zboara, fiindca sexul cu penetrare s-a produs si cum a ejaculat chiar in vaginul tau, este chiar posibil sa fii gravida deja.

Sangerarea la deflorare, adica ruperea himenului nu este obligatorie intotdeauna, ori din cauza ca himenul tau este diferit structurat, ori din cauza ca baiatul are penisul foarte subtire si a intrat cu usurinta in vagin, fara sa rupa nimic.

| Florea_Maria__YPcT explică (pentru Violleta2022):

Nu a dat drumul în mine ci afară, Mulțumesc oricum pentru răspuns

| Emilian65 a răspuns:

Nu mai esti nici "fata mica", asa cum zici tu și nici "fata mare", cum erai înainte de penetrare. După penetrare, esti "femeie" în toată regula, capabila sa facă copii ori de câte ori faci sex neprotejat.

| Miruna333 a răspuns:

,,Fata mare'' e de pe vremea bunicii.
Virgina nu mai esti, ai avut contact sexual, deci nu. Nu conteaza daca ai sangerari sau nu

| GirthD a răspuns:

Nu. nu mai esti fata mare.

| GAMERULPONTON a răspuns:

Pt ca ai facut prima oara