| niron a întrebat:

Buna TPU....am 19 ani si nu am avut niciodata o prietena..multi rad de mine pe seama asta... poate ca sunt cam timid si nu stiu sa abordez o fata.e vreo problema ca la 19 ani sa nu ai vreo prietena? si as avea nevoie de niste sfaturi.va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intro societate nebuna lipsita de cultura, bun simt, educatie nu te mira

| Sofer a răspuns:

Acum cu Facebook.ul asta poti sa iti faci prietene cate vrei doar incercsndu.ti norocul. le iei cu vrajeala de aia. ai masina bani de iesit in oras. pana prinzi una de pune botul.

Răspuns utilizator avertizat
| adrian1917 a răspuns:

Te inteleg, sunt in aceeasi situație, eu am 18 ani si jumatate. La mine problema e ca intalnesc numai fete incompatibile cu mine din punct de vedere moral

| Anonim03172 a răspuns:

Salut, eu am 18 ani, sunt virgin si n-am mai avut o prietena din clasa a 5-a. Societatea incearca in momentul de fata sa iti induca in cap ca daca nu faci sex pana la varsta de 16-17 ani esti un nimic. Nu trebuie sa te iei dupa ce zice lumea, fii tu insuti. Nu stiu daca crezi sau nu in Dumnezeu, dar mie imi da o putere foarte mare sa nu pun la suflet ceea ce societatea si oamenii vorbesc..la o adica, de asta sunt facuti. Eu o sa raman virgin pana la casatorie, indiferent de rautatile pe care oamenii mici si de rand o sa le zica, iar, intre timp, o sa imi fac un viitor superb mergand pe drumul meu. Sper sa te regasesti si tu si sa nu mai pui la suflet rautatile oamenilor. God bless!