| cutzualb a întrebat:

Buna TPU am aflat ca baiatului de care imi place mie ma place si nu stiu cum sa-i zic ca ma place.Ma ajutati?

6 răspunsuri:
| STEFANXxX a răspuns:

Pai da, daca vrei sa ai ceva cu el ar fi bine sa ii zici in fata...Bineinteles ca va fi cam greu, dar macar incearca, totusi daca esti sigura ca te place du-te la el spune-i:
-Trebuie sa iti spun ceva foarte serios...imi place mult de tine!
Atunci el probabil se va rusina sau ceva de genul asta,ma rog,tu uite ce va zice el, iar daca e asa, atunci SUCCES!winking

| NewSummer2013 a răspuns:

Draga mea, daca te place, va veni el sigur sa-ti propuna sa fiti imreuna, nu trebuie sa-l cauti uh. Lasa-l pe el sa te caute, doar esti fata, uh trebuie sa fii cautata, nu uh pe el, altfel dai imresia ca esti vagaboanda. Simplu.

O seara placutakiss si sa ai grija de tine >:d

| evelina_8943 a răspuns:

Spune-i direct! Daca te place n-are ce sa strice faptul ca esti directa.

| CuriousMind a răspuns:

Daca nu i'ai spus pana acum pari o fire timidahappy Deci o sa-ti dau un sfat care functioneaza de fiecare databig grin...Cand il vezi spune-i ca vrei sa vorbesti cu el cv intre 4 ochihappy Si ii spui ca ai auzit de la,, o pasarica" Ca te place.Si intreaba-l daca e adevarat.El desigur ca va spune adevarul daca chiar te place si in momentul acela spune-i ca si tu il consideri dragut sau sari direct si sarutal pasionalhappy
Sper ca ti'am fost de ajutorbig grin
Succes!

| paulgg a răspuns:

Sa-l sarute pasional?laughingLoL.Nu vrei sa faca si sex?

| CuriousMind a răspuns (pentru paulgg):

Daca'l saruta va intelege cat de mult tine la elhappy