| SimonykaTa12 a întrebat:

am aflat ca iubitul meu ma inseala, si imi vine sa cred si nu imi vine. Pentru ca mi-au zis mai multi ca l-au vazut cu o fata pe nume flori. Si am vorbit cu el da el a spus ca nu este adevarat ca de unde mi-au venit chestiile astea. Si nu stiu pe cine sa mai cred. Va rog ajutati-ma. spuneti-mi ce sa fac, sa ma despart de el sau sa continu?

Funda

Răspuns Câştigător
| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Depinde şi de sursele care ţi-au zis că te inşală. Dacă surse diferite zic acelaşi lucru atunci treaba e dubioasă.

3 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Pai eu uite asa as face, daca as stii ca pe fata cu care ma inseala o cheama flori, atunci mi-as face un id fals legat de numele flori si as da add la idu lui si as incepe cu aburelile...[ce faci draga? bine iubire pe acasa :*:*; etc.] si dupa cateva zile de abureala l-as intreba daca vrea sa fie cu mine [adica cu flori] si daca raspunde pozitiv atunci e ceva clar ca nu te-a inselat numai odata. Daca face cum am descris eu mai sus, i-as da papacii.happy Mult succes!

| SimonykaTa12 explică (pentru BeAmazing):

Pai sti care este faza ca el nu are net laughing

| catalina1121 a răspuns:

Eu cred ca te inseala, cauta-ti pe altcineva.