| pidgeotto1 a întrebat:

Am avut o colega (imi place de ea) si am vorbit cu ea pe mess, si a zis ca imi da ignore daca nu ii zic ceva (va dau si conversatia daca vreti)...Inainte vorbea cu mine, era altfel...Deci,intrebarea mea este de ce se poarta asa din senin?

7 răspunsuri:
| RuxiiiHaHa a răspuns:

As vrea sa vad conversatile big grin. da-mi id-ul tau si vbim pe mess daca vreihee hee

| pidgeotto1 explică (pentru RuxiiiHaHa):

Eu : sall
eu : cf?
ea : ceao.
ea : bine
ea : tu
ea :?
eu : bine
eu : ma plictisesc
ea : ma denis iti place de mine?
eu : dc intrebi?
Ea : de curiozitate...
Ea : ti-oi zice mai incolo
Ea: zi acum
Eu: mi-e lene sa apas 2 taste
Ea: zi ma.:
Ea: da?
Eu: ti-oi zice mai incolo
Ea: nu?
Ea: zi nu ma disper ca nu mai vb cu tine
Eu: ti-oi zice mai incolo rasp
Eu: oke?
Ea: nu acum sau ai ig.
Ea : alege
Ea : ce ti rusine sa zici
Eu : aleg
Eu : luni
Ea: zi ma
Ea: in 5 secunde sau ai ig
pokemon_denis(12/17/2011 11:50:35 AM) : ce esti asa curioasa dintr-o data?
ea : da sa vad daca ii adevarat
ea : 1
ea : 2
ea : 3
ea: 4
ea : 5
pokemon_denis(12/17/2011 11:50:56 AM) : cine ti-o zis ca ii adv sau nu?
ea: nimenk da zi.
ea : 1
ea : 2
ea : 3
ea : 4
ea :...
ea : 5
ea : paa
eu :...
eu :
ea : no zici
ea : atunci pa
eu : ti-oi zice luni
ea : n luni ca poate nu vin la scoala paa

ASTA E CONVERSATIA

| RuxiiiHaHa a răspuns (pentru pidgeotto1):

Poate te place si tu i-ai raspuns cam urat ca sa zic asalaughing adica ea vroia poate sa te intrebe daca vrei sa fi cu ea daca ii spuneai da. trebuia sa ii spui da daca o placi :d. acum ar trebui sa o bagi in seama si sa mai vorbesti cu ea ca poate ii trece eiwinking. te-as sfatui sa ii zici ca da si dupa poate iese ceva din astabig grin. bafta

| pidgeotto1 explică (pentru RuxiiiHaHa):

Si acum ce as putea sa fac? mi-a dat ignore pe mess

| RuxiiiHaHa a răspuns (pentru pidgeotto1):

Daca ai alt cont, ai putea sa ii dai add la contul ala si ii spui ca iti pare rau si poate ii va trecewinking

| ZanaMatilda a răspuns:

Spune-i de ce are nevoie si o sa fie ok.

| pidgeotto1 explică:

M-a intrebat daca o plac si cred ca mi-a dat ignore deja