| anyway18 a întrebat:

am avut o relatie de un an cu un baiat, motivul despartirii fiind o panarama. in timp ce ei erau impreuna ea ma baga in seama pe fb zicandumi de el, facandumi numa rau.el a aflat cami fc asa si cred ca s-a despartit de ea.de ziua indragostitilor m-am intalnit cu el si mia oferit un trandafir zicandumi sal iert pentru prostiile care le-a facut.voi ce credeti ca mai simte ceva pentru mine sau daca mai e vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Probabil,dar nu poti fii singura. Poate isi cere scuze doar pentru ca voi 2 sa mai pastrati legatura asa ca amici. Daca intr-adevar mai simte ceva pentru tine ar trebui sa te intrebi daca tu mai poti fii cu el, ai putea sa il iubesti ca la inceput stiind ca candva el s-a despartit de tine pentru a fii cu alta? Sa stii ca mereu exista cineva mai bun pentru fiecare.

4 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Este ff important ce simti tu in primul rand de aici pelaca la drum cu rationamentele.in rest totul este relativ

| Raiiiisa a răspuns:

Daca aia era asa cum zici tu o "panarama" sigur inca mai are sentimente pentru tine.
Daca vrei sa te impaci cu el fa-l primadata sa inteleaga ce a facut si ca tu nu esti dispusa sa ii ierti fiecare gafa si de fiecare data cand merge la alta pentru ca asa o sa devina o obisnuinta, pentru el sa mearga la altele, iar pentru tine sa il ierti.

| VIP3r a răspuns:

Vorbeste cu el, personal cred ca da, mai simte ceva pentru tine, dar acest lucru il poti afla cu adevarat doar tu.

| Iepurasgirl a răspuns:

Eu sincer cred ca inca mai tine la tine si ca ar trebui sa ii mai dai o sansa, fa ce ati spune inima.