| Denisa76114 a întrebat:

Bună TPU, am avut un contact sexual pe 18 și azi m -am uitat pe calendarul menstrual și îmi arata șanse mari de sarcina...e nevoie sa imi fac griji cu toate ca noi am făcut protejat? Va rog ajutati-ma, sunt foarte speriata! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat a fost complet protejat cu prezervativ, nu ai de ce sa-ti faci griji!

3 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Stai fără griji dacă ai făcut protejat

| DontActLikeMe a răspuns:

Nu, nu vei fi gravida.

| DauSfaturiDeViataSexuala69 a răspuns:

Scuze denisa s-a rupt prezervativ o sa avem tripleti eu plec in Germania dupa lapte pup dau funda!