| carmen001 a întrebat:

Buna TPU.Am avut un prieten timp de 3 ani. S-a despartit de mine acum 4 luni. Inca il iubesc, inca tin la el. Cateodata avem momente cand ne intalnim si timp pentru cateva minute ne privim in ochi. Nu stiu cum sa reactionez. Help crying((

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu uita ca te-a aruncat la un moment dat ca pe un lucru stricat sau nefolositor. Nu cunosc motivul despartirii insa pare prea putin probabil sa se fi reaprins flacara iubirii.L-ai putea totusi intreba deoarece nu ai nimic de pierdut in cazul in care simti ca nu te-a ranit si ai putea sa-i ierti comportamentul. Pur si simplu intreaba-l direct daca el mai are sentimente fata de tine din moment ce te privesta atat de insistent.

| Ceva123 a răspuns:

Scuza-ma ca te intreb, dar cati ani ai?

| Alex_Allexino_1992 a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa ai alte preocupari, sincer