| Byanka90 a întrebat:

Am avut un vis ciudat si nu stiu ce se intampla... Vreau pareri. Am visat chiar in noaptea ajunului, ca eram insarcinata (aveam burta mare ) eram in 9 luni. A venit o asistenta la mine, mi-a facut ecograf, si mi-a spus ca trebuie sa nasc peste putin timp, si ca e baietel. Dupa plecarea asistentei, am mers la baie si eram pe cale sa nasc. Mama mea a sunat-o pe asistenta sa se intoarca ca nasc iar asistenta ii spusese ca ea mai are si alte treburi si ca sa ma descurc pana ajunge ea. M-am trezit la ora 6 dim cu un soc Dupa care am adormit la loc si am visat continuarea. Ca nascusem un baietel frumos, era in fasa si imi spunea mama! Ce inseamna oare visul? Avand in vedere ca am avut visul in noaptea Ajunului. Vreau cat mai multe pareri. Multumesc

4 răspunsuri:
| Missdaydreaming a răspuns:

Eu zic doar ca te gandesti la a fi mama si la cum va fi cand o sa nasti... visele sunt doar intruchipari ale gandurilor si toate personajele care apar suntem tot noi dar cu diferite masti, deci nu trebuie sa te ghidezi dupa un vis

| Liquor a răspuns:

Pai dupa interpretarea viselor, cand visezi un copil mic in fasa, inseamna rusine, si ca vei naste o fetita, iar asistenta, inseamna ca ai nevoie de sprijinul tuturor din jur si vrei sa ii aduni aproape de tine

Răspuns utilizator avertizat
| Byanka90 explică:

Razvan_1760 eu cred ca tu ai avea mai mare nevoie de un psihiatru,decat mine! Nu te-a obligat nimeni sa imi citesti postarea, iar daca ai facut-o, ar fi fost frumos din partea ta sa te abtii de la jigniri aiurea.Deh.nu ma mir...7 ani de acasa e un lucru mare pentru tine