| bluexangel a întrebat:

am cont pe barn buddy de pe hi5 si nu am deloc prieteni pentru ca atunci cand trimit cererile de prietenie pentru joc zice ca au esuat.sadStiti cumva de ce? Si ce pot face?

Răspuns Câştigător
| alexandru04 a răspuns:

Lasa hi5 tau si va bag eu ca prieteni sau un id.ca va explic cum se face

17 răspunsuri:
| elisarktis a răspuns:

La mine tot asa da e pacaleala laughing nu e eroare si la mine apare error si tot am friends

| nicole96 a răspuns:

Din cate am auzit se fac schimbari in joc. Si la mine scrie invitatii esuate dar tot imi apar prietenii carora le dau invitatia :d

| © E m i ℓ y a răspuns:

Este o eroare tehnica.Nu poti face nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagatima si pe mine va rog.
http://al3xx-boy2009.hi5.com sa imi explicati :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot asta incerc sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sraul-88.hi5.com trimite cerere de prietenie si te adaug eu ca vecin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei sunt un doritor zi-mi parola si numele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai scrii ib lui si dai trimite a meu e flaviusgoku@live.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar ce dai
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta? ca sa descarc un gta va rog dati raspunsul multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucati si voi fiindca joc si eu am nivel 76 si unsfert ce detalii v-as putea da?
Dai de mai multe ori pana iti da ca invitatii trimise cu atat te pot ajurta daca e altceva si nu stiu eu anuntatima \dancinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti alt hi5...

| alexxi a răspuns:

Alexandru04 id meu este vujdeualex

| bluexangel explică:

Ok...thinking epureanu_dayana@yahoo.com

| nimenima a răspuns:

Ba bai bai va dua eu cont de 125 si pe gratis ma gasiti la ady_messi2@yahoo.com

| nimenima a răspuns:

Ba bagama la ady_messi2 siti dau eu cont de 125 pe gratis