| cucciolina12 a întrebat:

:* Am cunoscut un baiat de 16 ani. Din prima seara l'am placut fff mult! sad Eu am 13 ani jumatate! Cand a fost ziua mea l'am invitat si pe el si pe soramea. el tot se dadea la mine, ma saruta(Sincer, si mie mi-a placut)Sh in seara aia, am ramas toti sa dormim la varu' meu, varul meu s-a pus ca sora lui in pat si eu ca el. El ma tot incerca sa ma sarute si mai multe chestiii de genul asta:-Jsad. Eu atunci eram si pe ciclu, si el ma tot ruga sa merg sa dau jos tampunu' >.

Răspuns Câştigător
| MyFirstLove a răspuns:

Hai sa-ti zic. el avea de gand sa ti-o traga si nah o vazut ca tu nu reactionez ce o zis : vad ca nu-mi merge cu asta.

6 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Doamne iti zicea sa dai jos tampunul? frate, ce baieti iti mai plac si tie.go onoh go on
Ai 13 ani si iti fuge mintea la f***t ha? pune mana pe carte si nu te lasa prostita de toti idiotii.

| Adorable a răspuns:

Buna!
Nu te lasa influentata de acesti baieti mai mari caci ei sunt cu gandul prin alte parti foarte neinteresante, zic eu.
Daca era constient si dorea numai sa te sarute, de ce te-a mai rugat sa iti dai tamponul jos? Hai sa fim seriosi ca este un nesimtit si jumatate! Tamponul nu are legatura cu sarutul. El dorea alta chestie pe care ai facut bine ca ai evitat-o.
Succes!

| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Cam da big grin

| Gina1 a răspuns:

Poate a cunoscut pe altcineva de numai vorbeste cu tine asa de des, si in mod sigur dorea sa faca ceva cu tine... s-ar putea sa-si fi batut joc de tine sau chiar deloc, poate o sa vrea sa fie cu tinewinking

| AnT1d0T a răspuns:

Deci.sincer.a profitat de tine cat timp erai in Italia, si a vrut sa ti-o traga si a vazut ca nu-i merge si te-a lasat. FUNDA? big grin sper sa nu te superi

| eumy a răspuns:

Poate ca inca te mai place dar si-a dat si el seama ca nu e frumos ce face sau poate are treaba