| Marynna a întrebat:

Am cunoscut un baiat in concediu, din bucuresti, are 12 ani, eu 13, el din bucuresti, eu din craiova, in ultima seara ne-am plimbat prin statiune, am facut schimb de id-uri, numai ca el nu m-a acceptat inca.Cred ca v-ati dat seama, dar sunt indragostita de el. Dupa ce ma va accepta la messenger, ce as putea sa ii zic?

7 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ce fel de concediu, medical?

| Dan a răspuns:

Dragostea la prima vedere! Pai, ai trebuie sa vb cu el cand iti da accept pe mess.Noroc!

| Maya. a răspuns:

O iei si tu incet.incepeti mai intai sa va cunoastetichiar si pe mess, sunt sigura ca in concediu nu v-a stat gandul sa aflati foarte multe unul despre celalalt. apoi cand esti sigura ca si el te place, ii zici asa in joaca ca si tu, apoi ii spui ca e serios.asta ca sa nu regreti dupa aceea.

| Gianni a răspuns:

Crek nu are rost rel voastra... poate daca era ceva serios merita distanta dintre voi dar asa... scuze dar asta e parerea mea thinking

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

Vrei sa ne combinamlaughing nu am glumit va cunosteti.chestii

| johanna_7400 a răspuns:

Pai. vorbeste cu el, poate aveti puncte comune, dar cred ca esti prea mica pentru. o relatie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce spun eu este sa il inviti la un suc sa va cunoaste-ti, sa vedeti daca aveti ceva in comun si dupa aceea afla daca te place. El poate nu ti-a dat acept pe messenger pentu ca poate ii este rusine. S-au nu te place! Sper sa iti foloseasca!