| Alinutza_9996 a întrebat:

Am cunoscut un baiat si mi-a spus ca vrea sa iesim si sa ma sarute! Problema e ca e cu 2 ani jumate mai mare ca mine si nu am mai sarutat pe nimeni nici o data.Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi despre sarururi! va rog mult!

Răspuns Câştigător
| ccriss a răspuns:

Pai il saruti incept la inceput buzele voastre se vor lipi apoi iti va baga limba in gura iar u ii inconjori limba lui cu a ta dar ai grija sa faci incet cu cat e mai incet cu atat e mai senzual.asa e cel mai usor bafta :X

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa inveti un sarut din carti, fa practica pe loc, crezi ca e o rusine sa nu sti sa saruti? Adica daca ai 20 de ani, da, e rusinos :))
Oricum, esti frumoasa, te descurci. Facebook? http://www.facebook.com/profile.php?id=100001171477070

| Alinutza_9996 explică:

Va multumesc mult! Chiar ma simt mult mai bine!

| iubiricaa a răspuns:

Si cum ti-a spus asta? auzi. maine ne intalnim si ne sarutam?laughing

| Alinutza_9996 explică:

Si Ms de compliment ILUDU!