| HenesisRoFelo a întrebat:

Bună TPU...
Am deja un an de cand ies cu un baiat, undeva o data in luna ne vedem desi locuim la 2-3 km distanta...acum mi-a dat de inteles ca nu mai poate continua relatia noastra asa si ca daca refuz sa am relatii cu el o sa ne despartim...Ce sa fac? Eu tin mult la el dar nu-s sigura ca si el tine la mine deoarece niciodata nu am iesit impreuna in lume, mereu stam doar in 2 si sa nu ne vada altii.Pot avea incredere?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce se petrece intre voi nu se poate numi nici macar prietenie, dara-mi-te un cuplu legat prin dragoste si iubire. Nu te-as sfatui sa-i cedezi, mai ales pe baza santajului pe care ti-l prezinta sub forma unui ultimatum. Deci NU ar trebui sa-i cedezi deoarece sunt ferm convins ca te va parasi foarte curand dupa ce-si va satisface poftele cu virginitatea ta. Spre binele tau incearca o alta relatie. Sanatate.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posibil baiatul numai are rabdare sa stea cu tine si vrea sex cum e si normal asa ceva, un an e ceva, multi nu te asteptau atat sa stii, pana la urma pentru sex stam cu voi sa fie clar, daca te visezi mireasa cu el e cam aiurea sti asta nu? sunteti copii ce naiba va complicati atat, faceti sex si gata, ai impresia ca ai vreo garantie in viata asta? nu vei face cu el vei face cu altul, doar nu o sa mori cu el ce naiba

| Valygg123 a răspuns:

Incearca sa il mai ''testezi'' sa zic asa, daca vezi ca se comporta ciudat, e clar ca nu simte nimic pentru tine

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

Daca el nu vrea sa va vada altii, inseamna ca nu te iubeste cu adevarat.