| Crisvio a întrebat:

Buna TPU.Am facut febra musculara. Ce pastile sa iau ca sa imi treaca? Scz categoria dar am nevoie de raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| YanisMn a răspuns:

Eu faceam un dus caldut si luam 1 aspirina si intr-o zi maxim imi trecea.Si mai e si metoda "cui pe cui se scoate".Sa ma faci cateva exercitii in zona in care te doare.

6 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Aspirina trece...mai este ceva ce ajuta. Dar nu iti sugerez. Fumeaza iarba =D te relaxeaza complet crede-ma. apropo.ai un nume asemanator cu al unei rude de-a mea. Esti cumva in clasa a 10-a si inveti in orasul Roman? la cnrv?big grin scuze daca am gresit happy

| Crisvio explică (pentru RyugaHideki):

Nu,nu sunt aceea persoana si nu-i nimic ca mai "confundat"

| BRG a răspuns:

Sărut mîna păi ai putea să stai linistită ca să nu forțezi mușchiul, să se relaxeze și să se refacă de la sine, și dacă suporți un masaj ușor pe zona afectată, dai cu o cremă sau ulei de masaj, și masezi ușor acea zonă pînă mușchiul se relaxează, momentan este încordat și tensionat. Multă sănătate și ai grijă de tine.

| DonAnonymius a răspuns:

Nu ai ce să ai.Mie mi se întâmplă foarte des, făcând mult sport.Pur şi simplu îţi trece într-o zi, două.

| Mikka09 a răspuns:

Nu trebuie sa iei pastile pur si simplu faci miscare si nu o sa te mai doarabig grin

| wess89 a răspuns:

Tre sa astepti ca trece de la sine. Pana trece, sa nu fortezi muschiul.