| Whjwjamamsb a întrebat:

Buna TPU
Am făcut in seara asta sex și a fosr unul neprotejat. In timpul actului a început sa ma treacă tare la baie. După chm am simțit eu nu mi-am dat drumul in ea. Sunt îngrijorat deoarece senzația de urinare ma ia Numa după ejaculare și sunt îngrijorat sa nu ma fi terminat in ea. Tin sa Menționez ca nu am simțit senzația de ejaculare cum o simt când ma masturbez de exemplu. Au fost momente când se simtea foarte bine dar nu încât sa ma termin. As vrea sa stiu e normala senzația sau ce ar trebui sa fac?
Sa comunic asta partenerei?
Sa ia pastila de a doua zi?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Urinarea este necesara atat inainte de sex, cat si dupa pentru ambii (dar mai ales pentru femei, ele fiind mai susceptible la infectii).Ar fi trebuit sa te duci pur si simplu la baie.Nu e nevoie de nicio pastila de a doua zi din moment ce ati folosit protectie.

| sammie a răspuns (pentru dullcat):

Nu au folosit protectie.

| dullcat a răspuns (pentru sammie):

My bad, am citit aiurea.

| sammie a răspuns:

Da, ar trebui sa discutati despre asta si sa faca un test de sarcina peste vreo 19-20 zile. Nu trebuie neaparat sa ai o alta senzatie, sansele sa fie urina erau 50% si cele sa fie acel lichid erau tot de 50%.

| ClaRa91 a răspuns:

Daca e si e iti intemeiezi o familie. Va iubiti si dovada va fi copilul... vostru.