| Kim266 a întrebat:

Am facut o prostie. Acum o luna de zile, aproape doua, am cunoscut un marocan. Eu am 20 de ani, el 24. Amandoi suntem studenti si ne-am intalnit la o benizinarie. Am inceput sa iesim, la a doua intalnire ne-am si sarutat( el voia si la prima, dar l-am refuzat nefiind inca ok cu asta) si la a cincea intalnire, m-am culcat cu el. Dupa intamplarea aceasta, ne-am mai vazut o data, am facut sex din nou si la doua zile dupa, efectiv s-a evaporat. Mi-a scris apoi un mesaj sa nu il mai caut si cam asta a fost. De atunci nu am mai auzit de el. Stiam ca e genul petrecaret si plin de bani, prin urmare( cel putin la prima chestie, cu petrecerile si cluburile), total opus mie, care sunt o persoana linistita. El mi-a spus ca are prieteni romani, dar e deja in anul patru si abia de vorbeste romana si mereu e inconjurat numai de arabi. La penultima intalnire a zis ca nu prea are tangente cu romanii, deci nu mai stiam ce sa cred. Am mentionat acest detaliu, caci multi mi-au zis ca daca nu are tangente cu romanii, e clar ca nu prea are niciun respect pentru tara asta si sa il las in pace. Ce sa fac si ce sa cred? Ma simt folosita si cumva si furioasa pe mine. Nu e prima data cand ies cu un arab, am mai fost cu trei, dar nu m-am culcat cu niciunul din ei, doar cu acesta.

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te simti ca o panarama dar nu are nimic, multe procedeaza ca tine macar puteai sa-i tragi niste bani din buget sa fie si el folosit

| mihai69 a răspuns:

Dacă omul îți spune că s-a încheiat distracția, asta e. Chiar te-a folosit, acceptă și mergi mai departe.
Oricum, recomandarea mea este să eviți pe cât posibil pe viitor arabii; cultura lor consideră femeia cam prin categoria animalelor de casă. Dacă asta vrei să ajungi...

| Kim266 explică (pentru mihai69):

Repet ce am zis mai sus, exista un relativism islamic. Era marocan, nu se poate compara cu musulmanii din Orientul Mijlociu. Stiu ca am fost folosita, da.

| relian a răspuns:

Cred ca nu esti sanatoasa.Cind auzi de arabi sa fugi cit poti in directia opusa.Aia nu numai cas vai mama lor, adica referitor la ce spui tu cai plin de bani.E plin de bani probabil fata de tine care stiu si eu nai de nici unele.Marocanii is vai mama lor, apoi cand auzi arab indiferent cine ce tio zice asculta la mine ce zic sa nici nul saluti, nu sta la discutie cu oamenii astia, astia toti, nu exista exxxceptie is indoctrinati, poate cineva sa iti arate exemple nu le crede.Dei astia is mincinosii planetei, ei isi vind si mama pentru anumite cauze, adica pentru religia lor, nu au limite.Ala s-a folosit de tine, asta e tot deci cauta si vezi-ti de treaba ta.Probabil nu stiu de unde avti ideile astea ca arabi ar fi bogati sau mai stiu eu ce, aia cu bani cum spui tu pai aia sta cu tine de vorba, cred ca glumesti.Astia de prin RO is niste pirliti, spun numa povesti, ca sa isi faca treaba.Deci nu are rosot sa vorbim aici tangete sau ca stie sau nu limba, TU nu ai c e cauta cu astfel de oameni.Mai vii si te mai si lauzi ca ai mai vorbit cu vreo 3, nu-i nimic se pare ca esti in limba dupa niste derbedei,dupa niste scursuri, astia asta sunt niste dereglati mintal, nu mai pot fi salvati.Ii cunosc personal, si cand merg cu avionu am stat linga unia si am vorbit si cu ei tineri nu altceva si religia e totu pentru ei, se uita dupa femei doar pentru sex, iar ca femeie or sa isi ia una tot dea lui pe care o face cum vrea el.Cind ii intreb de ce rad ca niste idioti laughing. Sint si arabi care au romance de neveste, aia is la fel din astia prapaditi care nusi poate permite sa aiba una dea lor sau mai multe ca n-are bani.Si uite asa ajunge romanca sclava la arab, pentru ca orice arab nu te va lua de nevasta daca nu te cum se spune te faci musulmana si apoi sa porti costum ninja laughing te asigur de asa ceva.Deci cam asta este realitatea.Indiferent cear spune unia cau avut experiente ca arabi is si unia buni si bla bla alea is povesti.Ai 20 de ani si uite si tu cu ce te ocupi laughing faci sex cu arabii frumos.Esti studenta stai departe de arabi, vezi-ti de scoala sa fii tu independenta sa nu depinzi de un arab prapadit care are cateva sute de dolari si se da mare prin RO.Marocani e plina Italia de mamrocani, i-am cunoscut si acolo nu-ti imaginezi ce povesti pot sa scoata, se jura de masa pe alah pe orice numa sal crezi laughing Si tu ce cautai la benzinarie? Inseamna ca ai masina sau ce faceai acolo? Dar un roman nu e bun pentru tine sau ce? Te pomenesti ca arabii is barbatii mortali laughing iti zic atit arabii poate arata bine unia din ei pana asa pe la 30 de ani dai si fugi, cefe de porci laughing du-te in Italia si gasesti citi vrei.

| Kim266 explică (pentru relian):

Termina, exagerezi. Nu stiu cine e mai indoctrinat... Nu am zis ca eu sunt saraca si cand am inceput sa ne vedem habar nu aveam ca are bani. Am avut tangente cu arabii din copilarie, doar ca nu in sensul romantic si niciodata nu aveam nici eu si nici familia mea probleme cu ei. In afara de asta, e bine sa te informezi putin de relativismul islamului. Marocul nu se poate compara cu Arabia Saudita de ex. In Maroc nu exista Sharia, nu exista condamnarea la moarte, femeile, multe nici nu se mai acopera

| Kim266 explică (pentru relian):

Termina, exagerezi. Nu stiu cine e mai indoctrinat... Nu am zis ca eu sunt saraca si cand am inceput sa ne vedem habar nu aveam ca are bani. Am avut tangente cu arabii din copilarie, doar ca nu in sensul romantic si niciodata nu aveam nici eu si nici familia mea probleme cu ei. In afara de asta, e bine sa te informezi putin de relativismul islamului. Marocul nu se poate compara cu Arabia Saudita de ex. In Maroc nu exista Sharia, nu exista condamnarea la moarte, femeile, multe nici nu se mai acopera. Pai si sa iti raspund la intrebare, nu stiu daca sunt sau nu romanii buni pentru mine, pentru ca( numeste-ma cum vrei) am fost doar cu arabii pana acum. Si repet, nu sunt o sarantoaca care da chilotii jos cand vede bani. Si da, am masina, iar tatal meu e medic. Am zis ca e diferit de mine in mare parte in functie de chestia cu cluburile.

| relian a răspuns (pentru Kim266):

In maroc femeile nu se acopera, esti sigura? Ai fost tu in maroc ai vazut? Fata draga nu sti despre ce vorbesti.Cunosc marocani personali si toti asta cer celei care vrea sa se casatoreasca cu el costum ninja.Deci nu exagerz nimic.Inainte cand nu-i cunosteam asa gandeam si eu ca tine, ce aveti ma cu oamenii aia, asa spuneam.Cind ii cunosti persoanl la ei si pe tot globu atunci descoperi cine is.Deci nu este absolut nici o exagerare,ei is de mici indoctrinati, orice arab indiferent unde se afla, ca e in america ca e in maroc is indoctrinati de mici de parinti si de comunitatea unde ei stau, pentru ca ei stau numai intre ei peste tot in lume, nu se amesteca cu alte natii, nu accepta.Iti spun din america araboaica nascuta aici,crescuta aici cu americani copii,dar indoctrinata acasa de parinti si dupa cea mers la scoala normala, dupa cea umblat in fuste mini a venit timpul sa se casatoreasca si parintii iau adus araboiul din maroc din tarile arabe si fata a dat jos chiloteii cum spui tu fustita sia imbract costumu ninja laughing exceptie nu exista in cazul arabilor.Dar tu esti mica, nici nu stii ce este viata asa ca las ca ai destul timp, o sa inveti, dar ma tem ca pana atnci tot umblind numa cu arabi o sati nenorocesti viata de tot, ba si pea parintilor tai laughing dar e ok ca omu pana nu vede nu crede.Chestia mai naspa este ca tu deja ai patit-o, dar tot crezi ca ala o sa se intoarca la tine, ce naiba poti sa fii laughing omu ti-a spus clar pa si la gara, te-a folosit, ai dat jos chilotei cum spui din a 4a intalnire, desi el voia din prima vorba ta, Las ca next tii dai de la prima intalnire, acum ai deja experienta.laughing

| Kim266 explică (pentru relian):

Da, am fost in Maroc, de trei ori chiar. foarte putine femei se mai acopera. Si niciuna, personal nu am vazut, nu poarta burka. Eventual isi acopera capul, dar atat. Fetele tinere, multe nu se acopera deloc, doar poarta haine care sa nu dezvaluie umerii si bratele. Sunt la o facultate în care avem mai multi studenti straini si eu fiind pasionata de interculturalitate, m-am imprietenit cu ei. Multi erau arabi, putini marocani, e adevarat, dar erau si marocani printre ei. Asa cum am mai zis nu pot sa zic daca „un roman nu este bun pentru mine" sau nu( asa cum mi s-a zis mai sus) pentru ca am fost doar cu arabii pana acum.

| relian a răspuns (pentru Kim266):

Ce spui tu is doara in mintea ta.Realitatea este alta si anume ca tea folosit.Si orice arab o sa te foloseasca, se pare ca altceva nu-ti place decat arabii, fata musulmana atunci daca tot iti plac atit de mult de ei. Unde pui cu arabii nu ai ce sa discuti, poate de bombe ceva genu asta laughing ce cultura la arabi ca eu nu vad.Si cine vine in RO sa faca facultate numai prapaditii ca aia cu bani se duc in Anglia la facultati serioase, bine ca acolo trebuie sa si stii ceva, in RO trece scoala fara sa stie nimic, doar da bani pentru asta.Esti pasionata de inter ma lasi cu textele astea. Unbli cu arabi pai aia e multi cum zici? Asta cu arabii este o chestie in mintea ta, greu tio mai poate scoate cineva.Am un amic care la fel deci barbat el era innebunit numa dupa araboaice, ce-o fi vazut la ele el stie.Acum ia mai trecut nitel cai prapadit, si la fel araboaica cu care sa us s-a folosit de el, asa ceva nu am mai vazut.Adica l-a pus la munca, ia luat masina si ia vinduto, el nu a zis nimci, si banii ia luat aia, apoi muncea pentru aia nimic pentru el, ne-am dus vreo 2-3 persoane si l-am luat ca era deja dus, grava situatie.Deci nu vorbesc de la radio.Ce ai vazut tu prin Maroc ori is turisti, ori fete nemaritate.Nu am spus ca toate femeile la ei umbla in costum ninja, doara cele maritate ziceam. Odata ce te mariti la revedere, o sa cari bagaje, o sa faci de toate, ala merge in urma ta cu mainile in buzunare laughing ca si cum ar mina oile.Eu ii vad si aici unde sunt eu la supermarchet, nevasta merge cu carutu aia care tot, copii bagaje ala sta cum am zis merge cu mainile in buzunare nu face nimic.Bine ca nu-i vorba de tine sa te mariti, dar daca ai apucati pe drumu asta asa o sa cauti mereu arabi. Vorbeste si tu cu romance care sau maritata cu arabi, daca cunosti in Italia acolo este plini de marocani.Ce vrei sa iti zic ca am avut sin familie pe cineva tot cun marocan dar nu sa mai casatorit, ala doar s-a folosit de ea si ani de zile ani nu asa cateva luni, ala era deja insurat in maroc laughing asa ca nu imi spune mie de arabi de oriunde ar fi.Si sa faci cu ei treaba sa faci afaceri vai de mine, cand auzi cai arab sa dai si sa fugi, cu astia nu poti vorbi, nu-s oameni de cuvint, una vorbeste cu tine si alta face.Noi nu mai lucram pentru arabi indifeent cine o fi, cand suna il auzi dupa cum vorbeste, il intrebi esti arab, da ok cauta pe altul noi suntem ocupati.Pai te duci la ei le repari ce au zice cit ma costa le zic uite 150$, scoate 70$ ia deaici hai gata c ai bun asa laughing mai panarama numai sa viu la usa ta te costa 80 tu vii cu povesti.Hai cati dau cash hai ca nu stiu, niste scursuri aia sunt arabi.Dar or sa le sune lor ceasul nu o sa mai dureze mult, cand so descoperi alta sursa de energie sau dus dracu, no sa se mai uite nici dracu la ei laughing or sa moara in liniste in nisipurile lor.Deci da sa fii pasionat de multiculturalism cum zici da dar nu de arabi.Aia nau cultura, poate au avut cindva dar de cateva sute de ani is zero.Chiar unia de la ei spun asta.Ei nu produc absolut nimic,nu descopera nimic, scoala aproape ca este inexistenta deci ce vezi tu la arabi sincer eu nu vad. Ftele tinere da umbla cum zici dar cand vine timpul sa le vinda tacsu laughing ca ele is vindute de multa vreme gata atunci merge la noul patron, o sa fe sclava, pana la maritis este libera, dupa scalava sexuala, sclava la toate capitolele.Cam astia is arabi niste oameni mai rau ca aia primitivii ce traiesc printre noi.

| Kim266 explică (pentru relian):

Nu e adevarat. Am stat la o familie in gazda. Femeia era maritata si nu isi acoperea capul, sora ei, da, dar ea a zis ca nu vrea. La fel si mama ei, isi acoperea capul, dar cealalta sora, nu. Ei bine, asta a avut bani, crede-ma. Habar nu aveam daca ii are cand m-am dus cu el. Ceilalti cu care eram, nu aveau bani, deci nu cred ca toti arabii sunt bogati. Marocul are cultura, de asta e asa de vizitat. Orasul Albastru, Orasul aurului( Marrakesh). Verisoara mea s-a mutat in Maroc singura acum doi ani si a ramas acolo. Are propria afacere, a plecat cu ea din Romania si o continua si dezvolta acolo. Si nu, nu si-o trage cu niciun arab pentru a se ridica. Si umbla in maieu pe strada. A zis doar ca in spatii aglomerate, se imbraca mai bine pentru ca este atinsa de barbati si chestii de genul acesta si vrea sa evite...dar nimeni nu a aruncat cu pietre in ea ca i se vede trupul. Si la urma urmei ce daca imi plac arabii? Sunt femei care sunt topite dupa negri sau indieni sau mai nou, chinezi. E o chestiune ce tine de gusturi.

| relian a răspuns (pentru Kim266):

Nu vad ce te tot agiti pe aici asa de rau. Daca e pe asa nu stiu de ce nu te muti in Maroc si tu, e tara cea mai tare din lumea, acolo e numai bine de trait laughing Chestia cu verisoara ta sa-i spui lui mutu poate ala te va crede.Deci nu-s curios ce reclama faci tu arabilor, nu te crede nici sugarii aia ca deja ii stie toata lumea.Lumea merge sa viziteze chestii din antichitate nu cultra marocului de cateva sute de ani. Daca iti plac arabii nu stiu de ce mai vii pe aici sa ceri parerea noastra pentru ce anume? Sa vezi daca mai sunt ca tine? Nu prea sunt pe aici sustinatori ai islamului, nu este nimeni curios de asa ceva.Sau iti pare rau, ori esti f dezamagita ca uite frate ce parere buna aveam eu de arabi si unu mi-a tras teapa, acum esti dezamagita rau si nau unde te plinge, ca ala nici nu vrea sa auda de tine laughingpai du-te spalai picioarele, poate si mai mult si poate mai stii mai dai jos chiloti odata laughing Deci daca iti plac arabii atit de mult nu vad rostu a mai intreba pe aici, ceri sfatu oamenilor si daca cineva iti spune ca nu-s buni arabii nu prea iti convine si continui sa-i aperi.Chiar tu ai spus ca te-a folosit, asa te simti, deci nu vad de ce mai aperi pe ala sau tot la el te gandesti.Prefer sa imi traga tapa un roman decat un din asta flutura vint de prin maroc sau de pe unde o fi, unde mai pui ca tia traso aici la tine in tara laughing Femeile astea topite cum spui tu cand or sa se trezeasca la rwaliatte o sa fie prea tirziu si or sa isi plinga singure de mila toata viata.Bafta si spor la citi mai multi arabi.

| Kim266 explică (pentru relian):

Nu e vorba de sustinatori ai islamului, dar eu tot incerc sa iti dau niste argumente, pe care tu le poti lua ca atare sau nu, e decizia ta. Ce mi se pare mie ridicol si asta nu are treaba cu intrebarea mea, de aia „ma tot agit pe aici" este felul in care vezi tu lucrurile. Ai dreptate in multe lucruri, dar le duci la extrem. Eu am intrebat de un anume barbat, nu de tot neamul. Uite, eu prefer arabii, inca sunt in viata si nu am fost nici batuta, nici violata, nici transformata in sclava. Eu inteleg ce zici, dar vorbesti ca un roman tipic, care nu prea are habar, dar da din gura. Eu apreciez ca imi scrii aici romane, dar duci chestiile la extrem, rau de tot. Economia Marocului se bazeaza in primul rand pe turism si pe minerale. Nu am zis ca e cea mai tare tara din lume, dar mie mi-a placut. La fel cum mi-au placut si multe altele. Din punct de vedere romantic/sexual nu prea am avut pana acum de-a face cu romanii, pentru ca asa s-a nimerit. Dar ce, crezi ca un roman nu poate folosi o femeie? Ca nu poate sa o bata sau sa o trateze ca pe o sclava?

| relian a răspuns (pentru Kim266):

Eu nu vorbesc ca un roman tipic cum spui, nici nu locuiesc in RO macar, am alte idei, vad lucrurile cum is in realitate, nu vad doara ce vi se da voua acolo la tv sau pe net.Argumentele tale nu sunt bune, spui si tu la nivelu tau de 20 de ani, adica nu ai experienta.Stii vorba aia multi vad dar putini cunosc? Ei cam asa sta situatia.Ce ai vazut tu este ce teau lasat aia sa vezi,adica te manipuleaza cum vor ei,arabi, marocani ceor fi. Iara arabii nusi bat nevestele, ele singure accepta scalvia asta, adica barbatu e sefu iar ea ca femeie face ce spune sefu, e ceva indus in mintea lor. Iara tu ca femeie din alta tara de alta natie de o sa fii pe teritorou lor o sa faci exact la fel, altfel nu o sa mai auda nimeni de tine.Economia arabilor se bazeaza numa pe resurse daca au, atot, nimic mai mult, nu incerca sa ma lamuresti de chestii care nu exista.Ei nu-s creatori nu-s nimci din astea is numai consumatori, is ca lacustele aia e tot.Asta si vor sa invadeze toata lumea.Nu exista exceptie.Tu esti sustinatorul lor pentru ca probabil asa ai fost crescuta de mica, astea tiau fost bagate in cap, asta stiu sigur, ti-am spus am un prieten pe aici si el cel putin recunoaste a zis ca de mic ia s-a bagat in cap araboaice alea is bune, aia i se arata pe la tv, si usor usor el numai la aia se uita laughing deci pun pariu ca asa s-a intamplat sin cazul tau.Bine chestia asta o puteai face si tu singura, asa dintr-o data sa ti se puna pata ai vazut ceva si gata numai ai ai urmarit mai tot timpu.Acum esti la facultate spui la ce facultate? E dinasta fara sa inveti e cu bani sau la care anume? Pe vremuri cand intrai la o facultate sa da un examen asa am citit si intrau numa aia care se pricepeau.Acum la facultate am inteles poti sa megi si fara sa ai diploma de bac laughing deci scoala romaneasca merge din ce in ce mai "bine "Si da ai intrebat doara de un barbat, ala chiar tu ai spus te-a folosit insa tu nu vrei sa accepti, in mintea ta se da o lupta cum adica unu tia stricat tie imaginea arabeasca a lumii tale, te-a facut sa te opresti din visat, din contemplat din adorat tarile arabe si arabii ca natie.Deci esti data peste cap,un individ obraznic a reusit sati rastoarne tie toata frumusetea de vis laughing cam asta faci tu de fapt,ai avut construit un zid puternic despre ceva anume si un fir de praf un puf de gaina ti la spulberat, dar de fapt firu asat pufu asta este realitatea, e cam dura, insa tu nu vrei so accepti laughing Deci asta arata ca de fapt ai ceva probleme acolo sus, nu ma refer la dzeu ci la mintea ta laughing Spui ca sentimental sexual nai avut dea face cu romanii pentru ca asa sa nimerit? nu asa sa nimerit tu ai vrut asa, pentru tine nu exista alta lume decat asta arabeasca.Cunosc fenomentu stai linistita.Si da romanii nu trateaza femeile ca pe sclave,chiar daca unia le mai bat in mintea lor o femeie nu este scalava,asta este cultura poporului, iar cultura celui arabasec aia spune, femeia este un obiect, un bun care apartine barbatului, asta is ei invatati, asta li se induce in mintea aia diabolica.Eu nu duc nimic la extrem,arat doara adevaru, iar adevaru se pare ca supara f rau.Ce duc eu la extrem? Oriunde sunt arabi aia is fac comunitatea lor, aia is educa copii intr-un loc anume si de un babuin pus acolo sa faca ce trebuie, adica sa-i indoctrineze pentru ca si el este exact la fel. Uote la romanii, le spui ceva nu-i supera, imi spui uite ca femeie tu vrei sa faci ce doresti eu si oricare rokan o sa spun da e normal.Nu asta se intampla si la arabi.De placut iti place orice loc in care mergi si este nou, chiar si la polu nord daca te duci pun pariu ca o sa-ti placa, desi nu ai ce vedea laughing decat gheata.Sa merg si eu in vacanta undeva pai sin sahara daca mergi o sa spui wow ce frumos, da este frumos asa ca esti acolo ca turist.Esti mica o sa inveti tu sa vezi lucrurile asa cum sunt, asta daca o sa le vezi vreodata.Eu din ce vad la romani se pare ca ei nu prea vad lucrurile clare indiferent ce exp au avut sau au, ma uit si la astia care manifesta au isit in strada sa ceara lucruri care nu rezolva absolut nimic. Poate ca astia acum nici nu mai au puterea sa schimbe ceva dar asa au fost mereu si atunci cand au putut nau stiut ce trebuie sa schimbe.Nici tu nu stii, te agati de visul tau arabesc laughing Acum se pare ca nu ai cu cine vorbi si mai gasit pe mine si uite asa povestim pe aici.Pai daca tot vrei sa povestim lasa adresa de Facebook ca acolo intru mai des.Mai vorbim, mai povestim cand ai chef, sau te simti singura.Cred ca asa si te simti, plus simti nevoia sa vorbesti cu cineva, deci esti inca romanca daca simti asa laughing gata ca ma duc la mall sa maninc ceva, cum crezi, oricum tu stii ce vrei si ce faci.Nauma bine

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Personal nu l-as mai cauta.
Da, ai fost folosita.
Da, ai vrut sa vezi mai mult decat era.

Asa ca ia-o ca pe o lectie de viata si mergi mai departe.

| Nonzen a răspuns:

Bună!
Din greșeli înveți, mai mult ca sigur data viitoare nu vei face aceeași greșală. Și altele au făcut, probabil fac, și vor face în continuare acest lucru. Ești supărată pe el? Era un bărbat cu hormoni în loc de neuroni în creier dacă bagă toți românii în aceiași oală, tu nu aveai de unde să știi.
Toate cele bune.

| BenDrowned a răspuns:

Din moment ce el ti-a sugerat sa nu-l mai cauti, nu cred ca ar trebui sa te mai gandesti asa mult la acest subiect si nu prea conteaza totusi ce tangenta are el cu romanii. Sfatul meu pentru tine este sa accepti asta, pana la urma din descrierea de mai sus nu prea cred ca relatia voastra ar fi putut sa dureze(parerea mea) deorece tu fiind o persoana linistita, iar el e mai mult prin cluburi, nu putea fi scoasa din discutie o posibila inselare. Din moment ce aceasta relatie nu s-a terminat de multa vreme, eu zic sa-ti acorzi niste timp, pentru ca o persoana draga nu se uita peste noapte, si sa-ti vezi de propria viata in continuare. Sper ca te-am ajutat si iti urez succes!

O ultima intrebare: Nu ai ramas gravida. nu-i asa?

| Kim266 explică (pentru BenDrowned):

Nu, nu am ramas, dar de ce intrebi? laughing Oricum, el vorbea foarte urat de romani si din asta am dedus singura ca nu are un respect foarte mare fata de noi ca popor

| BenDrowned a răspuns (pentru Kim266):

Deoarece m.am gandit ca te.ar fi putut lasa insarcinata si dupa aceea sa dispara in mod miraculos. (serialele is de vina)

| Ciobanelul96 a răspuns:

Si tu credeai ca arabul o sa ramana cu un produs romanesc de unica folosinta?