| a_7338 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea ea fiind dezvirginata eu virgin pe mine m-a durut relativ putin insa pe ea a durut-o foarte tare nu a curs sange nu nimic deci nu mai era virgina spune ca sunt mai dotat decat fostul ei si probabil asta e cauza. Aveti alte pareri? (fara faze de genul taieti din ea sau gen sunt amuzante dar am nevie de ceva serios)

Răspuns Câştigător
| Noonee a răspuns:

Da esti amuzantlaughing. Pai daca o facuse de doar cateva ori si tipul nu era"dotat" este probabil sa o doara.
Alta cauza ar fi sa nu se prefaca sa nu te simti tu aiurea ca ea nu mai este virgina.
A treia cauza...hm nu cumva vrei sa te dai mare ca esti dotat? smug laughing

o zi buna happy

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Probabil ca asta e cauza, laudarosule!

Abh
| Abh a răspuns:

Se pare ca ai facut invidiosi cativa baieti! Acum sa iti spun de ce a durut-o pe prietena ta. Probabil ca preludiul nu a fost destul de lung ca sa permita vaginului fetei sa se destinda si sa se " umezeasca", intromisiunea penisului trebuie sa se faca treptat, distragandu-i in acest timp fetei atentia cu sarutari, mangaieri.Sexul are multe secrete, pe care le vei descoperi doar practicandu-l. Sunt convinsa ca data viitoare va fi mai bine pentru amandoi.
Si acum sa-ti pun o intrebare ( deformatie profesionala) : v-ati protejat? Numai bine!

| Crisu a răspuns:

Daca nu a curs sange nu inseamna ca nu mai e virgina. La unele fete nu se rupe niciodata himenul si asta nu inseamna ca raman virgine toata viata sau ca nu au fost niciodata. Nu o acuza pe nedrept. happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai degraba cred ca esti mai grabit si mai nepriceput decat fostul ei si nu ai avut grija sa fie suficient de excitata si lubrifiata. daca nu ai niste dimensiuni anormale (peste 20-22 de cm), dotarea ta nu este cauza durerii. Exista posibilitatea menstionata mai sus, sau posibilitatea ca ea sa aiba o infectie genitala (dar presupun ca a fost la ginecolog de curand, de vreme ce urma sa aiba un nou partener sexual).