| Akarui a întrebat:

am facut sex oral neprotejat cu partenerul care a ejaculat putin si eu am inghitit. In seara aceea m-au durut genunchii (mai mult cel drept) insa am luat un nurofen si totul a fost ok. Dimineata am facut putina febra. Mentionez ca zilele trecute am stat desculta prin casa si in aer coditionat insa imi e frica sa nu am bts....Parintii nu stiu dar nici nu stiu ce sa le spun daca se afla ca e ceva serios... Rog seriozitate. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Pandibudi a răspuns:

Cred ca o sa nasti o cada

| Akarui explică (pentru Pandibudi):

Orice dar nu astaa I don't want to see. o sa am o burta imensaaaa

| Pandibudi a răspuns (pentru Akarui):

Probabil

14 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

Nu te mai gandi la tot felul de boli inchipuite, cand te tot temi ca ai nu stiu ce, ai impresia ca ti-au aparut simptomele acelei boli cand de fapt nu e asa. Daca n-ai incredere in partenerul tau, nu mai fa oral.Dar daca stii ca e sanatos si aveti o relatie stabila, n-ai de ce sa-ti fie frica.

| NCL a răspuns:

Esti doar racita! Aerul conditionat si statul desculta prin casa si.au pus amprentatongue. Si asa am auzit si eu ca sperna nu are cum sa iti faca rau..cica este foarte buna pentru ten, multe creme de fata am auzit ca sunt facute din sperma.[ma rog cantitati foarte mici]tongue

| Ionutzzzuuuu a răspuns:

Hai ca iti zic eu cum au decurs lucrurile laughing tu ai stat in genunchi pe gresia rece si faceai friki friki si de acolo te dor si gata

Răspuns utilizator avertizat
| xBiiaM a răspuns:

Felicitari! Tocmai s-a aflat ca o sa ai un copil-ventilator applause

| Iho a răspuns:

In mod sigur nu e de la sperma.
Ai o simpla raceala.
Fa-ti niste ceaiuri fierbinti si nu mai sta desculti in locuri racoroase.

O zi buna!

| MasterNEO a răspuns:

E grav sigur nu e raceala

Răspuns utilizator avertizat
| raduuc a răspuns:

Ai luat apa la genunchi, sa nu o mai faci neprotejatrolling on the floor

| Chups_Chupaa_1991 a răspuns:

laughing))))))