| X_7334 a întrebat:

Am fost 10 luni impreuna...ne-am despartit urat, cam dupa o luna am inceput sa vorbim. dar acum iar nu mai prea vorbim.
O vreau innapoi. e singura fata pe care am iubit-o cu adevarat.
Un mesaj de "buna dimineata" care sa schimbe putin situatia?
Best ia fundita.
:*
P. S:Cat mai repede posibil.

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Buna ideea cu mesajul.Ii spui"buna dimineata iubito" casi cum nu s-ar fi intamplat nimic si vezi cum reactioneaza. Dupa aia actionezi.

| aurora50scumpika a răspuns:

Acum depinde. daca tu i-ai vorbit urat.vezi cereti scuze ca un cavaler.impresioneaz-o si arata-i ca o iubesti,cumpara un buchet de trandafirii,si sun-o sa vina undeva,,,cere-ti scuze si arata-i ca o iubesti, Daca ea ti-a vorbit urat spune-i ca o iubesti, si iti pare rau ca ai suparat-o. daca ati vorbit aman2 urat cere-ti scuze in numele tau.succes

| LordCronos a răspuns:

"As vrea ca zborul corbilor sa-ti ia lacrimile spre departari, iar porumbeii sa-ti aduca frumusetea prieteniei. As vrea sa fiu si eu o parte din zambetul tau, asa ca-mi cer iertare pentru fiecare secunda in care te-am facut sa suferi."

"Se spune ca este nevoie de un singur minut pentru a remarca o persoana deosebita; o ora pentru a o pretui; o zi pentru a o indragi si a o iubi; dar iti trebuie o viata intreaga pentru a o uita."

Sper sa mearga. tongue