| MaDu222 a întrebat:

am fost combinat cu o fata din clasa si inainte de vacanta ne-am despartit. in vacanta nu ne-am vazut ca eu am fost plecat. si acum vad ca in ore se uita la mine, se baga in seama cu mine... credeti ca vrea sa ne impacam? fundabig grin

4 răspunsuri:
| AyU a răspuns:

Mda...probabil. Flirteaza cu tine din priviribatting eyelashes Probabil te place din nou. ORicum nu ai spus de ce v-ati despartit si vina cui a fost. Probabil vrea sa va impacati dar inainte sa dai cu bata in balta te-as sfatui sa vorbesi cu prietenele ei sau sa flirtezi cu ea sa vezi daca chiar te vrea inapoi. Mult Succeswinking

| pwp a răspuns:

Daa...sau poate vrea sa fiti prieteni.

| TheSpecialOne a răspuns:

Da

| TheWomanInBlack a răspuns:

Heii! Daca se baga in seama cu tine nu inseamna neaparat ca vrea sa va impacati. poate ca nu vrea sa va stricati prietenia.Dar e posibil si sa vrea sa va impacati.Cel mai bine este sa vorbesti cu ea sau cu vreo prietena de`a ei.
Sper sa te ajutehappy

Funda?batting eyelashes