| GabyyyTzza a întrebat:

Buna TPU : Am fost cu un baiat (am mai fost cu el odata si atunci chiar am ti9nut la el ) dar de data asta am fost cu el pentru ca i-a facut rau unei prietene si voiam sa ma razbun,el zicea ca vrea o relatie serioasa cu mine,dar dupa ce hne-am certat din cauza unui baiat care el credea ca sunt cu el el a zis : nu te cred, hai ca ne despr ca m-am plik de tine... dupa i-am zis si eu ca am fost cu el la caterinca... dupa mi-a dat ignor de pe mess, nu stiu posibil sa ma fi iubit acest baiat? doar asata vreau sa stii.
FUNDA! big grinwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat a zis '' m-am plictisit de tine'', slabe sanse laughing.
Faza asta cu '' vreau sa ma razbun pentru ca ..bla bla bla '' e puerila.Fii mai matura pe viitor.
E adevarat ca unii baieti merita asta,dar la un moment dat,stii ca ''roata se intoarce''. Ce ai rezolvat punandu-te cu el la 'caterinca'? Nu inteleg happy
Il faceai sa se indragosteasca de tine, sa sufere, iar in tot acest interval de timp crezi ca tu te simteai mai bine stiind ca el boceste? Nu prea cred.
E aiurea cand cineva isi bate joc de sentimentele altuia, indiferent ce ar fi facut acea persoana.
Fii cu picioarele pe pamant si nu te juca cu sentimentele, pentru ca.o s-o primesti inapoi cand nici nu te astepti.

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Daca din intamplare te-a iubit e un mare fraier...

| SunnyDay88 a răspuns:

Eu nu tin neaparat dar as vea sa stiu cate clase ai terminat si unde?

| Lecsa_Lexi_1994 a răspuns:

Este posibil...dar odata ce a renuntat la tine nu cred ca era de ajuns si in plus nu cred ca mai conteaza de acum. Sfat : Daca in viitor mai vrei sa te,, razbuni'' nu te atasa sentimental.